ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ У ХМЕЛІВСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України, з метою покращення соціального обслуговування, підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, для оперативного реагування та задоволення потреб населення,  при управлінні соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації працює «мобільний соціальний офіс» для комплексного виїзного обслуговування населення Роменського району.

15 жовтня 2013 року відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» у Хмелівську сільську раду.

У виїзному прийомі прийняли участь спеціалісти структурних підрозділів  управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах та Роменському районі, Роменського міськрайонного центру зайнятості населення.

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», було проведено інформування населення з питань діючого законодавства  та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім'ям з дітьми, пенсійного забезпечення та інше.

Відповідно до затвердженого графіку «мобільний соціальний офіс» здійснює прийом громадян за місцем проживання у тому чи іншому населеному пункті Роменського району. Це дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечує його доступність, сприяє підвищенню поінформованості громадян.