Проведено виїзний прийом громадян Волошнівської сільської ради спеціалістами «мобільного соціального офісу»

У виїзному прийомі прийняли участь Кір'ян Н.Б. (заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій  управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Радченко М.В. (головний спеціаліст-експерт з умов праці відділу з питань  праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Коваленко К.В. (державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації),  Тимошенко Т.С. (завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Роменського  районного  територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Воробйова І.В. (заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах та Роменському районі).

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», було проведено інформування населення з питань  діючого законодавства  та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення  з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім'ям з дітьми, пенсійного забезпечення та інше. На всі питання  спеціалістами було надано вичерпні відповіді.

Робота спеціалістів «мобільного соціального офісу» забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики соціального захисту населення та сприяє покращенню соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населення шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання громадян.