ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ, СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

З метою розгляду заяв та оперативного і правильного вирішення питань призначення соціальної допомоги та субсидії, що віднесені до виняткових випадків діючим законодавством, при управлінні соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації працює комісія по розгляду звернень громадян з питань надання населенню соціальних допомог, субсидій та пільг

17 березня 2015 року за участю членів комісії, відбулось чергове засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань надання населенню соціальної допомоги, субсидій та пільг.

На засіданні комісії розглянуто 5 звернень громадян з питань надання житлової субсидії та 5 звернень - з питань надання допомоги малозабезпеченим сім'ям. В ході розгляду звернень громадян надано вичерпну інформацію щодо доцільності надання допомоги та субсидій кожному із заявників. За результатами роботи по кожному зверненню у відповідності з чинним законодавством прийняті рішення.

Питання щодо надання допомог розглядуються членами комісії колегіально на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім'ї, враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім'ях заявників. Рішення комісії є обов’язковим для врахування при призначенні соціальної допомоги та субсидії у виняткових випадках, передбачених діючим законодавством, і є підставою для призначення зазначених допомог.