Проведено засідання районної комісії з підготовки та проведення огляду – конкурсу з охорони праці та промислової безпеки в Роменському районі

30 квітня 2013 року в управлінні соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації відбулося засідання  районної комісії з підготовки та проведення огляду – конкурсу з охорони праці  та промислової безпеки в Роменському районі з метою розгляду питань проведення в районі огляду- конкурсу з охорони праці.

У засіданні організаційного комітету прийняли участь: голова комісії  - Татарінов В. М.  (перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації; секретар комісії - Радченко М. В. (головний спеціаліст-головний експерт з умов праці відділу праці та соціально-трудових відносин Роменської районної державної адміністрації), Даценко О. М. (начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Васильченко Г.П. (голова Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу), Коломієць Ю.М. (заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Ромни Сумської області), Мисюра Н.М. (начальник управління агропромислового розвитку Роменської районної державної адміністрації). 

В ході засідання комісії  були  розглянуті питання  проведення в районі огляду-конкурсу та було прийняте рішення по визначенню переможців огляду-конкурсу з охорони праці.