Веб-сторінки ліквідованих РДА

СПЕЦІАЛІСТАМИ «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДОВГОПОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

З метою посилення роботи, спрямованої на адресність надання всіх видів державної соціальної допомоги, підвищення якості надання населенню соціальної підтримки за новими технологіями, при управлінні соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації працює «мобільний соціальний офіс» для комплексного виїзного обслуговування населення Роменського району

26 серпня 2015 року відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу» у Довгополівську сільську раду.

У роботі «мобільного соціального офісу» взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в м. Ромнах, Роменського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді та Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В ході роботи спеціалістами «мобільного соціального офісу» проведено співбесіди з населенням, надавались консультації стосовно призначення та виплат державних допомог, щодо призначення житлових субсидій, пенсійного забезпечення. Особлива увага була приділена роз'яснювальній роботі щодо удосконаленого порядку призначення житлових субсидій та надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходу сім'ї. Жителі села Довгополівка отримали допомогу в оформленні заяв та мали можливість надати документи для призначення різних видів допомоги за місцем проживання. Фахівцями «мобільного соціального офісу» розглянуто всі питання по суті та надана вся необхідна допомога у задоволенні актуальних потреб заявників з питань соціального захисту населення.