РОБОТА ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ РОМЕНЩИНИ

Здоров’я – це одна з головних умов досягнення успіху в житті. Берегти  й зміцнювати його треба з дитинства.

«Здоров'я -  головний життєвий скарб!»  - за такою темою фахівцем Роменського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вигівською В.Д.  5 червня проведений захід для учнів Новогребельської ЗОШ.

У ході  заходу з дітьми було проведено бесіду про те, як зберегти та зміцнити своє здоров'я, визначено основні  складові здорового способу життя, такі як: здорове харчування, безпечні умови праці,  позитивний настрій, фізична культура й спорт. А також попереджено про негативний вплив шкідливих звичок для нашого здоров'я.

Діти переглянули цікаві відеоматеріали та  закріпили результат  проведенням  тестування: «Як зберегти наше здоров'я?». Учні брали активну участь в обговоренні теми.   

З метою  профілактики шкідливих звичок  серед дітей та молоді та формування негативного ставлення до вживання  алкоголю та паління 6 червня 2013 року також проведений захід для учнів Волошнівського НВК під гаслом    « Ми – за здоровий спосіб життя!».

 В ході заходу  було проведено бесіду, під час якої обговорювалися такі питання, як:  причини паління підлітків, вплив шкідливих звичок на організм людини, залежність від паління та алкоголю та про те, що нас чекає в майбутньому, якщо ми не відмовимось від  згубних звичок сьогодні.

Також було переглянуто відеосюжет:  «Обирай  здоровий спосіб життя!»  та відеолекторії:  «Правда про паління  та алкоголь».

На закінчення діти отримали інформаційні листівки щодо ведення  здорового способу життя.