ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО БЛАГОДІЙНОСТІ ЧЕРЕЗ ГРОМАДСЬКУ ПЛАТФОРМУ «ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ»

«Люди допомагають людям» – це перша в Україні благодійна громадська інтернет-платформа адресної допомоги родинам загиблих у період подій Революції Гідності та під час бойових дій на Сході нашої країни, абсолютно прозорий проект благодійної допомоги

У громадської організації немає ніякого фонду або посередницьких рахунків, гроші перераховуються напряму від людини, яка хоче допомогти на особистий рахунок сім’ї.

Проект «Люди допомагають людям» реалізується громадською безприбутковою організацією «Громадський інформаційний простір», яка має статус волонтерської. Проект розпочався з ідеї та особистої – у тому числі фінансової – підтримки Ольги Богомолець – Заслуженого лікаря, громадського діяча, а зараз народного депутата України.

Метою даного проекту є об'єднання світової та української громади навколо забезпечення справедливої гідної допомоги родинам, які втратили годувальника в подіях Революції Гідності та в зоні бойових дій на сході України, до того моменту, коли держава зможе гідно та в повному обсязі підтримувати родини самостійно.

Особливості роботи платформи: кошти перераховуються напряму, адресно від людини чи фонду, який хоче допомогти, на особистий банківський рахунок сім’ї. Платформа «Люди допомагають людям» надає можливість допомогти усім сім’ям відразу, тоді сума вашого платежу ділиться на рівні частини між ними

Даний проект який засновано у 2014 році та за цей час надав пряму адресну допомогу в обсязі більше 8 млн. гривень 256 родинам, які виховують 304 дитини.

Люди допомагають людям у важкі часи випробувань. Сьогодні милосердя і мужність відчувається так гостро, як ніколи, вражаючи до глибини душі, показуючи на ділі, що найвища наша сутність розкривається тоді, коли ми всі разом підтримуємо і захищаємо один одного.

Всі небайдужі можуть долучитися до благодійності через громадську платформу «Люди допомагають людям». Інформація за посиланням https://lpl.com.ua.