КОСТЯНТИН МАРЧЕНКО – ЮНИЙ ЧЕМПІОН СВІТУ З КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

У місті Сентеш (Угорщина) відбувся Чемпіонат світу з кіокушинкай карате серед дітей, кадетів, юніорів та молоді. У престижному турнірі, що проходив під егідою Всесвітньої федерації карате, взяли участь 625 каратистів з 21 держави світу

До збірної України увійшли учні Перехрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованці гуртка «Кіокушинкай карате» Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Богдан БАЧУ та Костянтин МАРЧЕНКО (2008 року народження).

ЮНІ ЛЕГКОАТЛЕТИ РАЙОНУ - ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

Відбулися заключні змагання ХХVІ обласних спортивних  ігор  школярів

Команда легкоатлетів району в складі учнів закладів загальної середньої освіти у командному заліку  виборола почесне І місце у ІІІ групі.

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ЧОТИРИБОРСТВА

У м. Суми відбулися  змагання з легкоатлетичного чотириборства у залік ХХVІ обласних спортивних  ігор  школярів

Протягом двох днів школярі змагалися з бігу на дистанціях 60м, 500м, 800м, стрибків у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність.

ЮНІ ВАЖКОАТЛЕТИ ПРИУРОЧИЛИ СВОЇ СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

Команда важкоатлетів Роменської районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського показали гідні результати у ХХVІІ відкритому Всеукраїнському турнірі з важкої атлетики, приуроченому пам’яті героїв Чорнобиля, у м. Славутич Київської області

Артем Мишко (вагова категорія 69 кг), Владислав Антох (вагова категорія 94 кг), зайнявши перші місця в ривку та поштовху, стали переможцями Всеукраїнського турніру в сумі двоборства.

ВІДБУЛИСЬ ОСТАННІ ЗМАГАННЯ В ЗАЛІК ХХVІ РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ У 2017 – 2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

На стадіоні імені В.Окіпного в м. Ромни проведено першість Роменського району з легкої атлетики серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів

В програмі змагань були біг на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів та стрибки в довжину. Відповідно до Положення про проведення змагань кожен учасник мав право змагатися в одному виді програми.