РОЗВИТОК ТА ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ЗИМОВИХ ВИДІВ СПОРТУ В РАЙОНІ

В урочищі «Вогневщина» м. Ромни проведено відкриту Першість Роменського району з лижних гонок. У змаганнях, присвячених ХХІІІ зимовим Олімпійським Іграм в Пхьончхані, взяли участь більше 60 спортсменів

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов, вручаючи нагороди призерам та переможцям змагань, наголосив на вагомому значенні фізичної культури та спорту в розвитку особистості.

ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ ПЕРШОСТІ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ (ДІВЧАТА)

Завершилась Першість Роменського району з волейболу (дівчата) серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів в залік ХХVІ спортивних ігор школярів

Першість проводилась у два етапи: у зональній частини взяли участь 10 команд, у фінальній – у спортивній залі Біловодської ЗОШ зустрілися переможці зональних змагань.

ЗИМОВІ СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ

Вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського зайняли призові місця на Всеукраїнських змаганнях з біатлону та легкої атлетики

У Всеукраїнських змаганнях з біатлону серед юнаків та дівчат, які проходили минулого тижня спочатку в м. Суми, а потім у м. Тростянець, брали участь спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл Сумської області, м. Харків, м. Київ, Київської області, Львівської області. Вихованці Роменської районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського показали високі результати в індивідуальних дисциплінах, а в естафетній гонці команда зайняла призове третє місце.

ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3

Учора на базі Біловодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено І (районний) етап змагань чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів

У змаганнях взяли учать 8 команд, представлених у трьох вікових категоріях: старші юнаки; юнаки середнього віку; дівчата середнього віку.

СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ ВАЖКОАТЛЕТІВ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО

З 05 лютого по 09 лютого в місті Харків проводився чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю (2000 р.н. та молодші)

У чемпіонаті взяла участь команда Роменської районної спортивної школи ім. П.Калнишевського. В особистому заліку серед призерів змагань у своїх вагових категоріях по сумі двоборства (ривок та поштовх) треті місця зайняли Максим Стеценко і Максим Зінь. У командному заліку вихованці ДЮСШ ім. П.Калнишевського посіли шосте місце серед 28 команд учасників.