ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНІОРІВ, ЮНІОРОК, ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

З 04 серпня по 06 серпня у м.Суми на навчально-спортивній базі «Динамо» відбувся літній чемпіонат області з біатлону серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат в яких взяли участь спортсмени з різних куточків регіону. Змагалися біатлоністи у спринті на лижоролерах та спринті кросом зі стрільбою.

На цих змаганнях вдало виступила команда Роменського району, яка в загальному заліку зайняла 2 загальнокомандне місце, а в особистому заліку біатлоністи Роменщини неодноразово підіймалися на п’єдестал пошани.

ТАЛАНОВИТІ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ

27.07.2020 проведено засідання районної комісії із призначення стипендій голови Роменської районної державної адміністрації талановитим, перспективним спортсменам району

На засіданні комісії було розглянуто клопотання на призначення  стипендії голови Роменської районної державної адміністрації талановитим, перспективним спортсменам, із складу вихованців Роменської районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського та клопотання Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.

МОЛОДЬ РОМЕНЩИНИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

З нагоди з Дня молоді на території Роменського району проводилась онлайн акція «Молодь Роменщини за здоровий спосіб життя»

В акції взяли участь відділення ДЮСШ ім. П. Калнишевського.

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ АКЦІЯ-МАРАФОН «ПЕРЕМОГА У НАС В КРОВІ»

Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації разом із Сумською обласною організацією Товариство Червоного Хреста України проводить акцію-марафон «Перемога у нас в крові» (#ПЕРЕМОГАУНАСВКРОВІ). Захід приурочено до Всесвітнього дня донора крові, що відзначається 14 червня

Метою акції-марафону є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України шляхом залучення спортсменів і видатних особистостей Сумської області до здачі крові задля того, щоб власним прикладом продемонструвати безпечність цієї процедури, а також популяризувати здоровий спосіб життя.

ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ

З 20 по 28 лютого на базі Західного Реабілітаційного – Спортивного Центру НКСІУ в с.Яворів Львівської області проводився Чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок

В змаганнях взяли участь найсильніші біатлоністи 1998 року народження та молодші, серед учасників були і вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім.П.Калнишевського, які показали гідні результати в індивідуальних дисциплінах.

Більше статей...

1. КОМАНДА РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БІАТЛОНУ
  2. ЮНІ ФУТБОЛІСТИ РОМЕНЩИНИ УДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЮ СПОРТИВНУ МАЙСТЕРНІСТЬ
  3. ВИХОВАНЦІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ТА ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З БІАТЛОНУ
  4. КОМАНДА РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО ПОСІЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ НА ТУРНІРІ З МІНІ-ФУТБОЛУ
  5. СЕРГІЙ КРУГЛЯК ЗАЙНЯВ ДРУГЕ МІСЦЕ НА ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
  6. ЮНІ ВАЖКОАТЛЕТИ РОМЕНЩИНИ ВИБОРОЛИ МЕДАЛІ ТА ГРАМОТИ НА ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  7. ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ЗМАГАЛИСЯ В СПОРТИВНІЙ МАЙСТЕРНОСТІ НА КУБКУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ