ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ

З 20 по 28 лютого на базі Західного Реабілітаційного – Спортивного Центру НКСІУ в с.Яворів Львівської області проводився Чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок

В змаганнях взяли участь найсильніші біатлоністи 1998 року народження та молодші, серед учасників були і вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім.П.Калнишевського, які показали гідні результати в індивідуальних дисциплінах.

КОМАНДА РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БІАТЛОНУ

Не зважаючи на те, що команда виступала без кращих своїх вихованців, які в цей час проходять навчально-тренувальний збір в м. Сколе Львівської області по підготовці до Чемпіонату України, наші спортсмени показали високі результати

Призером змагань став Євген ОЛІЙНИК (с. Овлаші). У віковій групі 2001-2002 року народження в спринті на 7.5 км з двома вогневими рубежами та масовому старті на 10 км з чотирма рубежами він показав треті результати.

ЮНІ ФУТБОЛІСТИ РОМЕНЩИНИ УДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЮ СПОРТИВНУ МАЙСТЕРНІСТЬ

Одинадцять команд району показали цікаву, видовищну гру під час Кубку Роменського району з футзалу серед закладів загальної середньої освіти (2007 року народження та молодші)

Турнір відбувся у спортивному комплексі імені В.Окіпного м. Ромни.

У безкомпромісній боротьбі перемогу святкували футболісти Пустовійтівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Анатолій ОСАДЧИЙ). Друге місце зайняла команда Біловодської ЗОШ (вчитель фізичної культури Володимир БОГУСЛАВСЬКИЙ), третє – команда Перехрестівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Овчаренко Олександр).

ВИХОВАНЦІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ТА ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З БІАТЛОНУ

Команда Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського взяла участь у відкритій особистій першості Сумської обласної організації фізкультурно спортивного товариства «Динамо» України з біатлону, присвяченого 95-річниці утворення ФСТ «Динамо»

Змагання проходили в м. Суми на навчально-тренувальній базі «Динамо».

КОМАНДА РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО ПОСІЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ НА ТУРНІРІ З МІНІ-ФУТБОЛУ

У спортивному комплексі ім. В.Окіпного м. Ромни відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті В.К.Гречаного

У турнірі взяли участь шість команд. За результатами трьох днів змагань у напруженій боротьбі команда Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського зайняла третє місце.