Міськрайонна газета

ФІНАЛЬНІ АКОРДИ ІІ ЕТАПУ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Завершився ІІ етап районних змагань з футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ступенів в залік ХХVІ спортивних ігор школярів

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів турнір розпочався із зональних змагань, в яких команди, розподілені по територіальному принципу, боролися за вихід у фінальну частину в чотирьох зонах: с. Пустовійтівка, с. Перекопівка, с. Біловоди, с Хмелів. Участь у них взяли 19 команд шкіл району.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

Юні спортсмени Роменщини достойно представили район на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІ обласних спортивних ігор школярів 2017-2018 навчального року

Кращий результат в індивідуальному заліку показав Євген Худолій, зайнявши І місце серед молодших юнаків на дистанції 1000 м. У командному заліку збірна команда району виборола почесне І місце у свої групі.

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ПЕРШОСТІ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ СЕРЕД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ

На стадіоні Роменського коледжу СНАУ проведено Першість Роменського району з легкоатлетичного кросу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів в залік ХХVІ спортивних ігор школярів

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів участь у змаганнях взяли 7 команд. В особистій першості на дистанції 1000 метрів  перші місця зайняли Артур Мажара (Ярошівський НВК) та Анна Гусениця (Гудимівська ЗОШ). У командній першості по сумі зайнятих місць в особистій першості  перемогу здобула команда Ярошівського НВК.

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГИ: ЛІТНІЙ БІАТЛОН ТА ЛЕГКА АТЛЕТИКА

У відкритій першості Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з літнього біатлону серед юнаків та дівчат вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського здобули перемогу

У своїх вікових категорія в спринтерській дистанції з двома вогневими рубежами перемогли Владислав Чихарь, Вікторія Єрмакова, третій результат показав Євген Олійник.

КУБОК ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА АТО ПЕТРА ФЕДОРЯКИ

На футбольному полі Андріяшівської сільської ради відбулися районні змагання з футболу серед команд 2003 року народження та молодших на Кубок пам’яті Петра Федоряки

Турнір відбувся за ініціативи Андріяшівської ЗОШ та підтримки друзів, учнів, дружини Петра Федоряки Валентини Миколаївни.

Відомий в Україні та за її межами коваль, майстер художнього кування, вчитель вищої категорії Петро Федоряка народився в Новій Греблі, у 1981 році закінчив Андріяшівську загальноосвітню школу, загинув у м. Шахтарськ 31 липня 2014 року.