ВИХОВАНЦІ ДЮСШ ІМ.П.КАЛНИШЕВСЬКОГО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З БІАТЛОНУ ТА ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

На навчально-тренувальній базі «Динамо» м. Суми проводилися обласні змагання на призи ветеранів Сумського біатлону, серед учасників 18 вихованців Роменської районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського

Наші спортсмени показали гарні результати. Серед призерів змагань – Ксенія ПРИХОДЬКО. У віковій групі 2004-2005 р.н. на спринтерській гонці 4 км., з двома вогневими рубежами вона зайняла друге місце. Готували команду тренери-викладачі М.Прядка, А.Осадчий, М.Леміш.

ПЕРШИЙ ЗИМОВИЙ СТАРТ 2019 НА РОМЕНЩИНІ

05 січня в урочищі «Вогневщина» м. Ромни проведена відкрита Першість Роменського району з лижних гонок

Змагання проводилися за віковими групами серед юнаків та дівчат. Переможцями у своїх вікових категоріях стали: у молодшій віковій групі 2006 р.н. та молодші на дистанції 2 км. Софія ДЕНИСЕНКО та Станіслав ІРЖАВСЬКИЙ; у середній віковій групі 2004-2005 р.н. на дистанції 3 км. Ксенія ПРИХОДЬКО та Карен МОЛОДЕЦЬ; у старшій віковій групі 2002-2003 р.н. на дистанції 5 км., Анна СІТАК та Сергій СУПРУН. 

ТРІУМФ СИЛИ ВОЛІ ТА ЖАГИ ДО ПЕРЕМОГИ ПІДКОРИВ УБОЛІВАЛЬНИКІВ ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

Досвідчені спортсмени – призери та переможці всеукраїнських змагань, а також спортсмени, які роблять перші кроки в підкоренні штанги, демонстрували свої досягнення на відкритому Чемпіонаті Сумської області з важкої атлетики, що проходив у важкоатлетичному залі Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, вітаючи учасників змагань, зупинився на спортивних традиціях і досягненнях важкоатлетів Роменщини та побажав їм високих результатів.

КОСТЯНТИН МАРЧЕНКО – ЮНИЙ ЧЕМПІОН СВІТУ З КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

У місті Сентеш (Угорщина) відбувся Чемпіонат світу з кіокушинкай карате серед дітей, кадетів, юніорів та молоді. У престижному турнірі, що проходив під егідою Всесвітньої федерації карате, взяли участь 625 каратистів з 21 держави світу

До збірної України увійшли учні Перехрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованці гуртка «Кіокушинкай карате» Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Богдан БАЧУ та Костянтин МАРЧЕНКО (2008 року народження).

ЮНІ ЛЕГКОАТЛЕТИ РАЙОНУ - ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

Відбулися заключні змагання ХХVІ обласних спортивних  ігор  школярів

Команда легкоатлетів району в складі учнів закладів загальної середньої освіти у командному заліку  виборола почесне І місце у ІІІ групі.