Міськрайонна газета

ЮНАКИ ТА ДІВЧАТА РОМЕНЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ

З 12 по 14 серпня в м.Тростянець Сумської області проводилися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат

У змаганнях приймали участь юні біатлоністи з різних регіонів України, серед яких і команда Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім.П.Калнишевського, які показали високі результати та здобули змагального і спортивного досвіду.

СПРАВЖНІ ПРОФЕСІЙНІ БІАТЛОНІСТИ ЗМАГАЮТЬСЯ ЯК ВЗИМКУ, ТАК І ВЛІТКУ

З 10 по 12 липня в м.Чернігів проводилися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат на призи Президента Федерації біатлону України

У складі збірної Сумської області гідно виступив вихованець Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського Владислав Чихарь, зайнявши третє місце в спринті (крос) на дистанції 2 кілометри з двома вогневими рубежами.

НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ

З 04 по 08 липня в м.Суми на навчально-тренувальній базі «Динамо» проводився відкритий літній чемпіонат Сумської області з біатлону серед юніорів та юніорок (1996-2000р.н.)

Вихованці Роменської районної дитячо–юнацької спортивної школи ім.П.Калнишевського, які брали у них участь, продовжують демонструвати високі результати.

РОМЕНЩИНА ПРИЙМАЛА ЧЕМПІОНАТ З МОТОКРОСУ

У селі Піски відбувся третій етап кубка України з мотокросу серед молоді і дорослих

«У нашого краю багато приводів пишатися, один із них тепер — мотокрос. Другий рік поспіль ми раді приймати учасників змагань. Адже спорт — це здоров’я нації», — зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха, відкриваючи захід.

ОЧІЛЬНИК СУМЩИНИ: «МИКОЛА ПЕДОРЕНКО ОБОВ’ЯЗКОВО МАЄ ПРЕДСТАВЛЯТИ СУМЩИНУ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З АРМРЕСТЛІНГУ»

Про нещодавню перемогу на Чемпіонаті України та підготовку до Чемпіонату Європи спілкувалися Микола Клочко та сумський армрестлінгіст

За словами спортсмена, він готувався до Чемпіонату вже на новому обладнанні, необхідність придбання якого вони з очільником області обговорювали на попередній зустрічі.  Завдяки цьому сумчанин виборов дві золоті медалі: і на праву, і на ліву руку серед спортсменів з ураженням опорно-рухомого апарату з усієї України.