Міськрайонна газета

ЗДОБУТКИ ВИХОВАНЦІВ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО НА ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

Спортсмени Роменщини та міста Суми взяли участь у Чемпіонаті Сумської області з важкої атлетики, який проводився у важкоатлетичному залі Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету

«Досягнення важкоатлетів Роменщини: 17 Майстрів спорту України, 3 призери Чемпіонату Світу і Європи серед юніорів та кадетів, на Роменській землі проведено 12 Всесоюзних турнірів та 2 Чемпіонати України з важкої атлетики», – наголосив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов, звертаючись до учасників змагань.

РАЙОННИЙ ТУР ФЕСТИВАЛЮ «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ» ВИЗНАЧИВ НАЙКРАЩИХ

На базі Біловодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено ІІ (районний) тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»

Учасники восьми команд змагалися з «човникового бігу», стрибків у довжину з місця, перетягування канату, стрибків через скакалку, в конкурсі «Знавець історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху (за часи незалежної України)».

ФІНАЛЬНІ АКОРДИ ІІ ЕТАПУ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Завершився ІІ етап районних змагань з футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ступенів в залік ХХVІ спортивних ігор школярів

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів турнір розпочався із зональних змагань, в яких команди, розподілені по територіальному принципу, боролися за вихід у фінальну частину в чотирьох зонах: с. Пустовійтівка, с. Перекопівка, с. Біловоди, с Хмелів. Участь у них взяли 19 команд шкіл району.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

Юні спортсмени Роменщини достойно представили район на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІ обласних спортивних ігор школярів 2017-2018 навчального року

Кращий результат в індивідуальному заліку показав Євген Худолій, зайнявши І місце серед молодших юнаків на дистанції 1000 м. У командному заліку збірна команда району виборола почесне І місце у свої групі.

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ПЕРШОСТІ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ СЕРЕД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ

На стадіоні Роменського коледжу СНАУ проведено Першість Роменського району з легкоатлетичного кросу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів в залік ХХVІ спортивних ігор школярів

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів участь у змаганнях взяли 7 команд. В особистій першості на дистанції 1000 метрів  перші місця зайняли Артур Мажара (Ярошівський НВК) та Анна Гусениця (Гудимівська ЗОШ). У командній першості по сумі зайнятих місць в особистій першості  перемогу здобула команда Ярошівського НВК.