Районні змагання з лижних гонок

В змаганнях приймали участь як і спортсмени, які роблять перші кроки в спорті, так і досвідчені спортсмени – Киденко Богдан, переможець Першості України з біатону серед юнаків,  і ветерани спорту із них Колодяжний Василь та Самойленко Генадій - учасники цьогорічного чемпіонату Світу з лижних гонок серед ветеранів (Італія).

Змагання проводилися в двох дисциплінах: естафети:- в яких приймали участь 8 команда, в складі двох учасників, кожен яких долав дистанцію в 2 етапи: класичним стилем, та вільним стилем, по 1500 метрів кожен. В захоплюючий боротьбі перемогла команда в складі: Родітєлєва Романа та Киденка Богдана. Потім учасники змагалися в спринті на 1500 метрів по віковим групам,  переможцями стали: Лижова Ірина. та Крвбаса Владислав (вікова група 2000-2001 р.н.), Гвоздь Андрій та Єрмакова Вікторія (вікова група 1998-1999 р.н.), Киденко Богдан та Хауляк Владислав (вікова група 1995-1997 р.н.)

Призери та переможці нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.