РОЗВИТОК ТА ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ЗИМОВИХ ВИДІВ СПОРТУ В РАЙОНІ

В урочищі «Вогневщина» м. Ромни проведено відкриту Першість Роменського району з лижних гонок. У змаганнях, присвячених ХХІІІ зимовим Олімпійським Іграм в Пхьончхані, взяли участь більше 60 спортсменів

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов, вручаючи нагороди призерам та переможцям змагань, наголосив на вагомому значенні фізичної культури та спорту в розвитку особистості.

Переможцями у своїх вікових категоріях стали: Іван Яровий та Ангеліна Іржавська у молодшій віковій групі серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодші на дистанції 3 км; Сергій Супрун та Вероніка Іржавська в середній групі 2003-2004 р.н. на дистанції 4 км; Олександр Родітєлєв та Катерина Сітак у старшій групі 2001-2002 р.н.; Сергій Хоменко серед чоловіків; Василь Колодяжний серед ветеранів.         

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов підвів підсумки виступів спортсменів Роменщини на обласних та Всеукраїнських змаганнях та побажав учасникам подальших досягнень у спорті та навчанні.