РОМЕНЩИНА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ

З нагоди професійного свята перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ привітав працівників фізичної культури та спорту району

Урочистості напередодні Дня фізичної культури і спорту, що традиційно відзначається у другу суботу вересня, відбулись у Роменській районній державній адміністрації. На адресу юних спортсменів, тренерів і викладачів, фахівців спортивної галузі лунали щирі слова вдячності за сумлінну працю та відданість спорту, побажання успіхів та підкорення нових вершин.

Роменська районна дитячо-юнацька спортивна школа ім. П.Калнишевського стала справжньою кузнею спортивних талантів. У своїй роботі вона поєднує максимальне залучення дітей і підлітків до систематичних занять фізичною культурою і спортом, організовує і проводе різноманітні районні спортивні змагання, турніри, готує та забезпечує участь команд у змаганнях різних рівнів.

У 2018-2019 навчальному році в Роменській районній дитячо-юнацькій спортивній школі ім. П.Калнишевського 305 вихованців у 25 групах гартували дух, волю та силу.

Роботу з ними проводили 14 тренерів-викладачів у 4 відділеннях спорту: футбол, біатлон, легка атлетика, важка атлетика. Навчально-тренувальна робота проводилася в с. Пустовійтівка, с. Діброва, с. Сміле, с. Рогинці, с. Великі Бубни, с. Глинськ, с. Андріяшівка, с. Герасимівка, с. Перекопівка, с. Перехрестівка та м. Ромни на базі футбольного клубу « Електрон», важкоатлетичному залі коледжу СНАУ, «Лижній базі», урочищі «Вогневщина».

Вихованці ДЮСШ приймали участь в 28 Всеукраїнських змаганнях та Чемпіонатах України, 29 разів піднімалися на п’єдестал пошани, на 24 обласних – посіли 67 призових місця. Спортивною школою організовано та проведено 22 районних змагання та турнірів і 8 відкритих Першостей ДЮСШ.

За 2018-2019 навчальний рік 92 учні спортивної школи виконали Кваліфікаційні норми і вимоги Єдиної спортивної класифікації України, відповідно присвоєно спортивні розряди: 5 кандидатів в майстри спорту, 13 – перший спортивний розряд.

У 2019 році Максим ПОПАДИНЕЦЬ (с. Овлаші), Олександра ГОЛУБ (с.  Гаї) – важка атлетика, Вікторія ЄРМАКОВА (с. Пустовійтівка) – біатлон виконали норматив «Майстер спорту України».

Гордістю спортивної школи є вихованці-багаторазові переможці та призери Всеукраїнських змагань та Чемпіонатів України: Владислав ЧИХАРЬ (с. Басівка), Олександр РОДІТЄЛЄВ (с. Правдюки), Сергій СУПРУН (с. Пустовійтівка), Євген ОЛІЙНИК (с.  Овлаші) – відділення біатлон, Юлія РУБАЙЛО, Надія ХОЛОША (с.  Перехрестівка) – відділення легкої атлетики, Олександр КАРПИНСЬКИЙ (с Левандівка), Владислав КОВБАСА, Денис ЛАКИЗА (с. Овлаші), Олександр ОХМАТ (с. Плавинище) – відділення важкої атлетики

Кращих результатів досягали вихованці тренерів-викладачів Володимира ФЕНЬКА (легка атлетика), Миколи ПРЯДКИ (біатлон), Заслуженого працівника фізичної культури та спорту Олександра ГОЛУБА. (важка атлетика).

Роменська районна ДЮСШ ім. П.Калнишевського за підсумками роботи дитячо- юнацьих спортивних шкіл області за 2018 рік зайняла ІІ місце в огляді-конкурсі серед районних ДЮСШ з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

На протязі 2018-2019 навчального року проведено 27 районних спортивних ігор школярів: серед закладів середньої освіти І-ІІІ ступенів по 8 видах спорту взяло участь 20 шкіл. За підсумками перемогла Пустовійтівська ЗОШ. Серед закладів середньої освіти І-ІІ ступенів у 5 видах спорту взяли участь 11 шкіл: I місце Овлашівська ЗОШ.

Команди школярів приймали участь в 26 обласних спортивних іграх школярів з 7 видів, відповідно посівши місця: 1 місце легкої атлетики, лижних гонках та легкій атлетиці, 2 місце в легкоатлетичному кросі, легкоатлетичному чотириборстві, 3 місце футбол (юнаки), футзал (дівчата), волейбол (дівчата) – 2 загальнокомандне місце Роменського району по ІІІ групі.

Збірна команда Роменського району взяла участь в обласних літніх сільських спортивних іграх 2019 року та посіла 2 зальне командне місце.

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов подякував тренерів-викладачів, талановитих наставників за вагомий внесок у спортивну славу району, розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя, виховання сильних духом та тілом юних спортсменів – майбутнього нашої нації.