РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ

На стадіоні Роменського коледжу СНАУ відбулись районні змагання з легкоатлетичного кросу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів в залік ХХVІІІ спортивних ігор школярів

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів участь у змаганнях взяли 7 команд. В особистій першості на дистанції 1000 метрів перші місця зайняли Олег БОЖКО (Герасимівська ЗОШ) та Ангеліна АРТЮХ (Ведмежівська гімназія), в командній – по сумі зайнятих місць в особистій першості перше місце зайняла Овлашівська ЗОШ, друге – Гришинський НВК, і третє  – Герасимівська ЗОШ.

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів змагались 12 команд. В особисті першості у старші віковій групі на дистанції 3000 метрів перемогу святкував Сергій СУПРУН (Пустовійтівська ЗОШ), на дистанції 1000 метрів –Анастасія Коновал (Коржівська ЗОШ).

В молодшій віковій групі на дистанціях 1000 метрів перемогли Арсен ОМЕЛЬЧЕНКО (Великобубнівська ЗОШ) і Валентина ЛИТВИНЕНКО (Коржівська ЗОШ). В командній першості перемогла Великобубнівська ЗОШ, друге місце посіла Пустовійтівська ЗОШ, третє – Коржівська ЗОШ.

Призери та переможці змагань в особистій та командній першості нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.