ЮНІ БІАТЛОНІСТИ РОМЕНЩИНИ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ ЛІТНІЙ ЗМАГАЛЬНИЙ СЕЗОН

Вихованці Роменської районної спортивної школи ім. П.Калнишевського гідно представили Роменщину на відкритих обласних з літнього біатлону на призи президента Сумської обласної організації Федерації біатлону України Анатолія Линника

На п’єдестал пошани навчально-тренувальної бази «Динамо» в м. Суми піднявся Владислав ЧИХАРЬ (вікова група 2002-2003 р.н.) за перемогу в спринті (крос) на дистанції 3 км з двома вогневими рубежами та спринті (лижоролери) на 7,5 км. У цій же віковій категорії Олександр РОДІТЄЛЄВ зайняв другі місця в спринті кросом та лижоролерах, Євген ОЛІЙНИК – третє місце в спринті кросом.

Вікторія ЄРМАКОВА (вікова категорія 2000 р.н. та старші) зайняла перше місце в кросі та друге в лижоролерах. Сергій СУПРУН (вікова група2003-2004 р.н.) показав другий результат в спринті (лижероллери) та перше в спринті (крос). Ксенія ПРИХОДЬКО (вікова категорія 2005-2006 р.н.) перемогла в спринті (кросом).

Призери та переможці змагань нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками Президента Сумської обласної організації Федерації біатлону УкраїниАнатолія ЛИННИКА. Готував команду тренер-викладач Микола ПРЯДКА.

Змагання за обласні нагороди в спринті на лижеролерах та кросі з двома вогневими рубежами стали для їх учасників своєрідним підсумком літнього біатлонного сезону. Після них спортсмени розпочнуть активну підготовку до зимового сезону.