Веб-сторінки ліквідованих РДА

У МІНАГРОПОЛІТИКИ ОЗВУЧИЛИ 7 ПОРАД КЕРІВНИКАМ ГРОМАД ДЛЯ ПРОЗОРОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ

Після ухвалення законопроєкту №2194, який можна назвати новою українською земельною Конституцією, ОТГ стануть повноцінними господарями своєї землі. Але мало отримати права та можливості, потрібно розуміти, як ними ефективно скористатися. Це стосується і керівників громад, і мешканців. Про це розповів Роман ЛЕЩЕНКО, Міністр аграрної політики України, на своїй сторінці у Facebook

«Очільники громад для місцевих жителів – близьке першоджерело, до якого дослухаються. Не слід забувати, що їм належить функція запуску ринку землі на місцях та додаткове пояснення нововведень людям», – написав Міністр.

ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯДАТИМУТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ЗАКОНОПРОЕКТИ ДО ТРАВНЯ, – ДМИТРО РАЗУМКОВ

Розгляд питань, пов’язаних з реформою ринку землі, триватиме у Верховній Раді України щонайменше до травня, і вийти з цього процесу неможливо. Про це на брифінгу сказав голова Верховної Ради Дмитро РАЗУМКОВ

«Регламент Верховної Ради побудований наступним чином: якщо ви зайшли в питання, поки ви за нього не проголосуєте, ви вийти не можете. Тобто, поки не буде проголосовано законопроект 2194, нічого іншого зробити не можна. Тому стоїть питання позачергових засідань», – сказав Дмитро Разумков.

ВИРІШЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ СПОРІВ В УКРАЇНІ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ПО-НОВОМУ: ЗАКОНОПРОЕКТ

Земельні спори з огляду на відкриття ринку землі збираються передати в іншу судову юрисдикцію. Відповідний законопроект №3296 підтримав до прийняття за основу Комітет Верховної Ради з питань правової політики

Проект закону «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо підвідомчості спорів, що виникають у сфері земельних відносин і суперечок щодо нерухомого майна» був поданий ще в березні 2020 року.

РИНОК ЗЕМЛІ РОЗКРИЄ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДЕРЖАВИ

Українські політики за надзвичайно короткий проміжок часу, до 1 липня 2021 року, мають прийняти і впровадити комплекс законодавчих актів земельної реформи, яка дозволить поліпшити економічний добробут людей, особливо тих, хто проживає в сільській місцевості. Про це заявила заступник директора місії USAID Сьюзан КУТОР в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна»

«Це – історичний момент для країни, можливість сприяти поліпшенню економічного добробуту людей, особливо тих, хто живе в сільській місцевості», – вважає вона.