ВПРОВАДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ У ЛІСОВІЙ ГАЛУЗІ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЦИВІЛІЗОВАНЕ ЛІСОКОРИСТУВАННЯ

Про це йшлося під час робочої зустрічі заступника голови Роменської районної державної адміністрації Інни НАУМОВОЇ з представниками державного підприємства «Роменське лісове господарство» та Роменського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Роменський агролісгосп»

«Районна влада готова до співпраці з лісогосподарськими підприємствами району, правоохоронними органами та громадськістю щодо посилення контролю за використанням та охороною лісів та вжиття необхідних заходів протидії незаконним рубкам», – зазначила Інна Наумова.

НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ МАСШТАБНИЙ АГРАРНИЙ ФОРУМ

Цьогорічний форум, що пройшов у рамках щорічної виставки «Сумщина аграрна», був спрямований на розробку механізмів та можливостей економічного розвитку сільських територій та реалізації проектів місцевого розвитку

«Сьогодні ми вже не можемо говорити лише про конкуренцію в межах України. Я говорю про престижність місцевих агровиробників, їх здатність конкурувати з відомими світовими брендами, відповідність високим стандартам, що будуть сприяти зміцненню економічного потенціалу Сумщини та України не лише на внутрішньому ринку, а й на міжнародній торговій арені», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАТО СІВБУ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Сільськогосподарські підприємства більшості районів області приступили до сівби озимих зернових культур. Станом на 11 вересня 2019 року всього посіяно озимих зернових на площі 11,3 тис. га, в тому числі озимої пшениці – 10,3 тис. га, озимого жита – 1 тис. га.

Згідно з попередніми даними структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій під урожай 2020 року на Сумщині планують посіяти озимих зернових культур на площі 172,1 тис. га (-17 тис. га до 2018 року), в тому числі озимої пшениці – 165 тис. га (-16,4 тис. га), озимого жита – 5,6 тис. га (-0,1 тис. га), озимого ячменю – 1,5 тис. га (-0,5 тис. га).

АГРАРІЇ СУМЩИНИ ПРИСТУПИЛИ ДО ЗБИРАННЯ КУКУРУДЗИ НА ЗЕРНО

Загальна площа збирання цієї культури становить 407 тис. га

За інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, аграрії шести районів Сумщини розпочали збирання кукурудзи на зерно. Станом на 06 вересня 2019 року обмолочено 5,1 тис. га кукурудзи, намолочено 43,7 тис. тонн зерна, при середній урожайності 86,4 ц/га.