РОЗГЛЯНУТО ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ВРЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

«Земля – найцінніше багатство нашої країни, і від її раціонального та ефективного використання залежить добробут народу. В районі необхідно активізувати роботу по аналізу використання земель», – наголосила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА

На засіданні робочої групи з питань врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форми власності розглядалися проблемні земельні питання по Пустовійтівській, Плавинищенській, Басівській, Дібрівській, Сулимівській та Хмелівській сільських радах.

Інна Наумова акцентувала увагу на необхідності проведення моніторингу розорювання сінокосів та пасовищ, нецільового використання, використання без договорів оренди земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форми власності.

За підсумками наради вирішено рекомендувати сільським головам Роменського району надати інформацію робочій групі про можливі факти порушення земельного законодавства України для подальшого реагування та надання інформації відповідним контролюючим органам та службам.