ДОСЯГНЕННЯ СУМЩИНИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НАБИРАЮТЬ ОБЕРТІВ

З такими словами звернувся голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО до кращих аграріїв області на урочистостях з нагоди Дня працівника сільського господарства

«Завдяки праці сільських трударів, успішних аграрних підприємств та фермерських господарств досягнення Сумщини у сільському господарстві набирають обертів, – говорив очільник області. А злагоджена робота влади, агробізнесу та науковців надає новий поштовх до успішного розвитку сільськогосподарської галузі та сільських територій».

Микола Клочко нагородив почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації кращих керівників сільськогосподарських підприємств за їх вагомі трудові здобутки та значний внесок у розвиток агропромислового виробництва. 

До привітань долучився також директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК, який зауважив, що сьогодні серед усіх регіонів України, Сумщина займає 4 місце за урожайністю зернових та зернобобових культур, а за врожайністю кукурудзи – 7 місце.

Загалом урочистий захід зібрав 76 успішних аграріїв з усієї області, здобутки яких було відмічено нагородами у різних номінаціях – «Ефективне тваринництво», «Інвестиції у виробництво», «Високі врожаї», «Сучасне фермерство».