ПІДГОТОВКА КВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ СПРИЯТИМЕ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ БДЖІЛЬНИЦТВА РАЙОНУ

Про це йшлося під час засідання «круглого столу» на тему «Модернізація змісту підготовки фахівців для галузі бджільництва: пошук нових форм співпраці» в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Глинський професійний аграрний ліцей»

«Районна влада не стоїть осторонь проблем, що перешкоджають розвитку бджільництва. Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Роменського району на період до 2022 року передбачено виділення коштів з районного бюджету на підтримку пасічників-початківців та випускників навчальних закладів району, ліцензованих з даної спеціальності», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

Засідання відбулось за ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. В роботі «круглого столу» взяли участь представники спілки пасічників Сумської області, журналу «Пасічний журнал», Полтавської обласної громадської організації «Спілка пасічників», товариства пасічників Роменського району, спілки пасічників України, пасічники-любителі.

«Майстерня, лабораторія та два класи відремонтовані за кошти обласного бюджету для підготовки кваліфікованих випускників закладу», – наголосила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

Учасники «круглого столу» обговорили вимоги до підготовки фахівців галузі бджільництва, запровадження нових форм співпраці закладу (професійно-технічної) освіти в частині підготовки, та підвищення кваліфікації фахівців галузі бджільництва, проходження виробничої практики та подальше працевлаштування випускників закладу з професії «Бджоляр».