Реформування ЖКГ

Інформація оновлена 03.01.2020

ЖИТЕЛІ КОЖНОГО МІСТА ЧИ РАЙОНУ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗНАТИ, НА СКІЛЬКИ ЗМІНИЛИСЯ ТАРИФИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗНИЖЕННЯМ ЦІНИ НА ГАЗ

На цьому наголосила під час апаратної наради тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«З 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення за газ для побутових споживачів. При формуванні тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води до 1 січня 2020 року виробниками теплової енергії області була врахована ціна на природний газ на рівні 6900 грн за 1 тис куб. м. Але з грудня 2019 року ціна на природний газ для виробництва теплової енергії для населення затверджена на рівні 4200 грн за 1 тис куб. м», – зазначила Ірина Купрейчик.

ЦІНА НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЗНИЖУЄТЬСЯ НА 13% ВЖЕ У ГРУДНІ

Населення отримає знижені ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримають кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року

Ціна на природний газ для споживачів, які купують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку), у грудні 2019 року складе 4277 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат). Це на 13% нижче рівня регульованої ціни газу, яка діяла в листопаді 2019 року.

ЗАКЛЮЧАЄМО ДОГОВОРИ ПО НОВОМУ

До 1 травня 2020 року мешканці багатоквартирних будинків мають визначитися з варіантами договірних відносин з постачальниками комунальних послуг

Типові договори про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та послуги з постачання теплової енергії затверджені відповідними постановами Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 та від 21 серпня 2019 р. № 830 відповідно.

ЯК ЕФЕКТИВНО УПРАВЛЯТИ ВІДХОДАМИ

За повідомленням Міністерства розвитку громад та територій України05 листопада на території Міжнародного виставкового центру буде проведено Круглий стіл «Стратегічне планування у сфері поводження з побутовими відходами»

Захід відбудеться у рамках XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех – 2019» за адресою: м. Київ, Броварський пр.-т, 15 павільйон 3, конференц-зал № 13, вхід 3С (станція метро «Лівобережна»).

Більше статей...

  1. ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ В РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ЙДЕ ЗГІДНО З ПЛАНОМ
  2. ОБ’ЄКТИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ ГОТОВІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ
  3. ПІДГОТОВКА ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2019-2020 РОКІВ
  4. ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ВЖЕ ПІДГОТОВЛЕНО ПОЛОВИНУ ОБ’ЄКТІВ ЖИТЛОВОГО І СОЦІАЛЬНОГО СЕКТОРУ, – ЗУБКО
  5. ДО ЗИМИ ГОТУЄМОСЬ ЗАВЧАСНО
  6. УТРИМАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ШАХТНИХ КОЛОДЯЗІВ У НАЛЕЖНОМУ СТАНІ – ПРЯМА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ ВЛАДИ НА МІСЦЯХ
  7. ТАРИФНИЙ СЕЛЕКТОР: УРЯД ДОРУЧИВ МІСЦЕВІЙ ВЛАДІ НАВЕСТИ ЛАД З ТАРИФОУТВОРЕННЯМ
  8. ПИТАННЯ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОБГОВОРЕНО В РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
  9. МИКОЛА КЛОЧКО: «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЦЕ ЗАПОРУКА НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ ЖКГ»
  10. БЕЗПЕКА, ЗРУЧНІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ – ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ У РАЙОНІ