ТАРИФНИЙ СЕЛЕКТОР: УРЯД ДОРУЧИВ МІСЦЕВІЙ ВЛАДІ НАВЕСТИ ЛАД З ТАРИФОУТВОРЕННЯМ

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН зібрав селектор з головами облдержадміністрацій та мерами міст і висловив стурбованість великою різницею в тарифах на централізоване опалення в українських містах. Від Сумщини участь у селекторі взяв голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

Після проведення тарифної децентралізації повноваження по встановленню тарифів частині суб’єктів господарювання, які не підпадають під критерії ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перейшли до місцевих органів влади.

ПИТАННЯ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОБГОВОРЕНО В РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про стан роботи у сфері поводження з твердими побутовими відходами на території району йшлося на нараді при заступникові голови Роменської районної державної адміністрації Інні НАУМОВІЙ.

На сьогодні на території 17 сільських рад району послуги зі збирання та вивезення ТПВ надає комунальне підприємство «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області, яким за місяць на міський полігон вивозиться майже 400 м³ відходів. Рівень охоплення мешканців району послугами вивозу твердих побутових відходів станом на 01 серпня складає 47,15 %.

МИКОЛА КЛОЧКО: «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЦЕ ЗАПОРУКА НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ ЖКГ»

Під час засідання колегії облдержадміністрації під головуванням Миколи Клочка обговорили технічне переоснащення підприємств галузі ЖКГ області та перехід на альтернативні види палива

Очільник області наголосив на необхідності технічного переоснащення підприємств житлово-комунального господарства і впровадження сучасних технологій, оскільки саме ці дії у подальшому стануть запорукою надання якісних житлово-комунальних послуг та здешевлення їх вартості.

БЕЗПЕКА, ЗРУЧНІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ – ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ У РАЙОНІ

Створення дитячих ігрових та спортивних майданчиків забезпечить дітей здоровими умовами перебування на свіжому повітрі, задовольнить їх запити та стимулюватиме зростання їх здібностей

На цьому наголосив виконуючий обов'язки голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов під час наради з сільськими головами та бухгалтерами сільських рад.