ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ СЕЛА

Протягом серпня-вересня багато населених пунктів Роменського району проводять Дні села, але особливим цього року він став для мешканців села Матлахове Великобубнівської сільської ради

Подарунком селянам стало відкриття реконструйованого сільського водопроводу, яке урочисто здійснили голова Роменської районної державної адміністрації Білоха В.О., голова Роменської районної ради Переваруха В.Я., директор ТОВ «Ромнигазбуд» Батій І.Г.

З метою сприяння покращенню якості та доступу населення району до послуг водопостачання шляхом впровадження децентралізованих механізмів надання послуг, районна державна адміністрація, свого часу взявши участь у конкурсному відборі  щодо реалізації швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», успішно пройшла конкурсний відбір. Завдяки цьому в 2016 році у рамках проекту DESPRO і проведено реконструкцію водогону в с. Матлахове Великобубнівської сільської ради загальною вартістю 500,00 тис.грн. Кошти DESPRO склали 200,00 тис. грн, з яких на даний час надійшло 150,0 тис.грн. Кошти членів кооперативу склали 50 тис.грн., сільський бюджет виділив 80,0 тис.грн., з районного бюджету надійшло 100,00 тис.грн. Очікується субвенція з районного бюджету в жовтні 2016 року в сумі 170,0 тис. гривень.

Завдячуючи професійній роботі підрядника ТОВ «Ромнигазбуд» в селі прокладено 4,8 км водопроводу та підключено 33 споживачі.

На свято зібралися всі мешканці села Матлахове на чолі з Великобубнівським сільським головою Колядою Л.В.