КУДИ ВОДИЦЯ ТЕЧЕ, ТАМ ТРАВИЦЯ РОСТЕ

Днями в с. Галка відбулася довгоочікувана подія – урочистий пуск сільського водогону

Спільними зусиллями Роменської районної державної адміністрації, Роменської районної ради, Галківської сільської ради та громади села, в рамках виконання «Програми забезпечення населення якісною питною водою на 2006 – 2020 роки у Роменському районі», було завершено будівництво сільської водопровідної мережі протяжністю 9,2 км (проти 7 км запланованих), до якої підключено 61 користувач.

Вартість будівництва, проведеного ТОВ «Ромнигазбуд», становить 850,00 тис.грн., з яких кошти районного бюджету склали 300,00 тис.грн., кошти сільського бюджету – 500,00 тис.грн., кошти членів кооперативу – 50,00 тис. гривень. Крім того, в рамках виконання соціальної угоди, ТОВ «Урожайна країна» було виділено 80 тис.грн. на реконструкцію артезіанської свердловини та придбання обладнання.

Урочистий пуск сільського водогону здійснили заступник голови Роменської районної ради Малик В.М., начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Роменської районної державної адміністрації Ведмідь В.О. та директор ТОВ «Ромнигазбуд» Батій І.Г.

Після символічного пуску води силами наймолодших мешканців села для гостей та односельців було презентовано концертну програму, яка супроводжувалася бурхливими оплесками глядачів.

Галківський сільський голова Кузьменко Р.В. вручив подяки від сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу за плідну співпрацю у будівництві водогону в селі та за сприяння розвитку села заступнику голови Роменської районної ради Малику В.М., директору ТОВ «Ромнигазбуд» Батію І.Г. Не залишився без подяки і сам сільський голова, який отримав її від членів обслуговуючого кооперативу.