ПІДГОТОВКА ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2019-2020 РОКІВ

«До початку опалювального сезону 2019-2020 років залишилося вже небагато часу. Питання підготовки галузей до роботи в осінньо-зимовий період знаходиться на особистому контролі», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА

07 серпня очільник району провів нараду разом з головою Роменської районної ради Віктором ПЕРЕВАРУХОЮ та першим заступником голови Роменської РДА Володимиром ТАТАРІНОВИМ, де особлива увага акцентувалася про хід підготовки галузей економіки та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Також були запрошені керівники та відповідальні особи галузей освіти, медицини та культури району, які проінформували про їх роботу в цьому напрямку.

Завданнями підготовки галузей до осінньо-зимового періоду є впровадження енергозберігаючих заходів та економія енергетичних ресурсів. На сьогоднішній день в закладах освіти та культури району проводяться роботи по заміні старих вікон та дверей на енергозберігаючі, гідрохімічна промивка систем опалення та їх поточний ремонт, ревізія та ремонт газового обладнання топкових, підготовка запірної арматури та газопроводів для випробовування на щільність, косметичні ремонти топкових та котелень. Розпочаті роботи по перевірці контрольно-вимірювальних приладів, промивка трубопроводів та систем опалення, ремонт насосного обладнання та інше. На сьогодні готовність закладів бюджетної сфери району складає 70 %.

«Підготовка опалювального сезону 2019-2020 років в районі йде згідно з планом, але розслаблятися не можна. Всі повинні виконувати свою роботу відповідно до встановлених термінів, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно та без проблем», – наголосив на завершення Валерій Білоха.