МИКОЛА КЛОЧКО: «СЬОГОДНІ СУМЩИНА ДЕМОНСТРУЄ ВИСОКУ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ТА МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ»

Голова облдержадміністрації взяв участь у відкритті реконструйованого зерносушильного комплексу для приймання та зберігання зерна на ПАТ «Біловодський комбінат хлібопродуктів» в Роменському районі

«Те, що навіть у нинішні непрості часи підприємці розвивають виробництво особливо в нашій прикордонній області, означає, що вони вірять у стабільність Сумщини, в її інвестиційний потенціал, – зазначив Микола Клочко. – Я вважаю, що нині після довгого затишшя, пов’язаного з економічними негараздами та військовою агресією, Сумщина демонструє високу інвестиційну привабливість. Більше того, інвестиції в аграрне господарство області останнім часом зростають. І от сьогодні нас зібрала визначна для Роменського району подія – відкриття реконструйованого зерносушильного комплексу для приймання та зберігання зерна».

За словами очільника області, загальна потужність комплексу становить 17 тисяч тонн. У проект залучено 56 мільйонів гривень інвестиційних коштів. Комплекс сучасний, працюватиме з використанням новітніх технологій.

«А головне, що відкриття цього комплексу дає можливість створити нові робочі місця, – підкреслив Микола Клочко. – І за це хотілося б окремо подякувати колективу підприємства та інвесторам».

За словами голови правління ПАТ «Біловодський комбінат хлібопродуктів» Олександра Загурського, сьогодні на підприємстві працює 361 особа. Комбінат займається не лише зберіганням зерна, а й виробництвом комбікормів та муки. Введення в експлуатацію додаткових ємностей сприяє вирішенню на підприємстві пріоритетного завдання сільгоспвиробників – якісного зберігання врожаю і реалізації його в подальшому за вигідними цінами.