Веб-сторінки ліквідованих РДА

НОВИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ СПРИЯТИМЕ ЗМІЦНЕННЮ ЕКОНОМІКИ РАЙОНУ

«Створення нових робочих місць нагальне питання сьогодення», наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха під час засідання районної інвестиційної ради

На засіданні розглянуто звернення ТОВ «АВІС ЗЕРНОТРЕЙД» та ТОВ «Кононівський елеватор» щодо внесення змін до Схеми планування Роменського району, а також обговорено питання щодо укладення з ТОВ «АВІС ЗЕРНОТРЕЙД» інвестиційної угоди з визначенням прав та обов’язків замовника та інвестора в процесі будівництва, введення в експлуатацію та подальшого функціонування новозбудованогогазопроводу від АГРС Перекопівка до вулиць Біловодська, 1 в с. Біловод Роменського району.

За результатами засідання районною інвестиційною радою прийнято рішення внести зміни до Схеми планування Роменського району Сумської області, передбачивши в ній розміщення підвідних газопроводів від АГРС Перекопівка до вулиць Біловодська, 1 в с. Біловод Роменського району та підтримати пропозицію щодо можливості Роменської районної державної адміністрації стати замовником будівництва підвідних газопроводів.