ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ СПРИЯТИМЕ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

В Роменській районній державній адміністрації в черговий раз проведено нараду з сільськими головами району щодо доцільності залучення міжнародних коштів

Начальник управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації Олена Гребенюк ознайомила сільських голів з переліком діючих проектів міжнародної технічної допомоги та сайтів, на яких оприлюднюються нові проекти, що будуть реалізовуватися на території України.

«Стійкий розвиток територій вимагає відповідних вкладень у виробничу і соціальну сферу. Ось уже не перший рік Україна бере участь у залученні міжнародної технічної допомоги. Подана інформація надасть сільським радам можливість у подальшому здійснювати пошук організацій, що надають гранти на реалізацію проектів місцевого розвитку», – зазначила Олена Гребенюк.

Сільським головам рекомендовано надати в управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації перелік проблемних питань, які можна вирішити шляхом залучення міжнародної технічної допомоги.