ВЗЯТО УЧАСТЬ У ТРЕНУВАННІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ І ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

10 квітня у Роменському районі відбулося проведення тренування територіальної і функціональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сумської області на тему: «Дії органів управління територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Сумської області щодо переведення системи цивільного захисту на особливий період»

З цією метою, у Роменській районній державній адміністрації, було проведено засідання районної комісії техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, як координаціного органу проведення тренування.

Заступник начальника управління - начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та з питань надзвичайних ситуацій управління регіонального розвитку та будівництва Марков І.В. та  головний спеціаліст (з питань за безпечення мобілізаційної роботи) Роменської районної державної адміністрації Мельник В.І. ознайомили присутніх з такими питаннями як: особливий період, оповіщення та збір керівного складу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, уточнення мобілізаційних планів за відповідними розділами та плану цивільного захисту Роменського району на особливий період, виконання заходів, які передбачені календарними планами роботи в  особливий період за ступенями готовності.

У ході проведення тренування були приведені у готовність до роботи у особливий період штаби, спеціалізовані служби цивільного захисту, евакуаційні комісії, протирадіаційні укриття, система оповіщення Роменського району.