Правопросвітницький проект «Я маю право!»

Інформація оновлена 11.12.2018

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО. ФАКТ ВСТАНОВЛЕННЯ ІНВАЛІДНОСТІ НЕ МОЖЕ БУТИ ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ

Усі люди є рівними у своїх правах. А це означає, що жодна людинане може стати жертвою будь-яких обмежень

Держава гарантує усім без винятку людям, і особам з інвалідністю в тому числі, всі соціально-економічні, політичні, особисті права і свободи, закріплені у Конституції, законах чи міжнародних договорах, які ратифіковані Верховною Радою.

У ШКОЛАХ СУМЩИНИ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК «ПРАВА ЛЮДИНИ»

Всеукраїнський тиждень права вдало стартує цікавими заходами. Чисельною аудиторією стали школярі Сумщини, для яких у всіх навчальних закладах  було проведено урок «Права людини»

Це дуже знакова тема, адже нині виповнюється 70 років з дня прийняття Організацією Об’єднаних Націй Загальної декларації прав людини. Документ став основою правозахисної роботи у всьому світі і використовується у національних правових актах.

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО. ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЯК СЕБЕ ЗАХИСТИТИ

Перш за все, хочу порадити Вам і всім громадянам, які зазнають насильства, в жодному разі не мовчати. Агресор не одумається і не втихомириться. Чим довше ви мовчите про проблему, тим більше він переконується у своїй безкарності, й тим більше у нього розв’язуються руки

Історично склалося, що цю проблему в нас намагалися замовчувати, адже не хотіли «виносити сміття з хати».

«НАСИЛЬСТВУ – НІ!» ГОВОРИЛИ З УЧНЯМИ «ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

Фахівці юстиції Сумщини, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», зустрілись з учнями «Центру професійно-технічної освіти», щоб поговорити про протидію домашньому насильству та боулінгу

Наразі діє Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», мета якої – привернути увагу громадськості до кричущих проблем, що довгий час в більшості своїй просто замовчувались.

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО. АЛІМЕНТИ – ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Чи збільшиться з 1 грудня розмір аліментів

Хочу поінформувати, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.

«ПРАВОВИЙ MessageBox» ПРИБУВ ДО ОБЛАСНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ «БАРСА»

Юстиція Сумщини, реалізовуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», виховує правосвідомих та обізнаних громадян

Створений юстицією Сумщини з метою розповсюдження в учнівському середовищі інформації про протидію булінгу, домашньому насильству та інших корисних для дітей знань, «ПРАВОВИЙ MessageBox» вже три місяці успішно подорожує школами міста.

СВІТЛО ПРАВА – НА ПРОБЛЕМУ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

В Україні стартує просвітницька кампанія високої громадської активності «16 днів проти насильства».  Щороку з 25 листопада по 10 грудня проводяться заходи, щоб привернути увагу до цієї суспільної теми

Не залишаючись осторонь, в самому центрі міста юстиція Сумщини разом з партнерами провела правопросвітницьку акцію з розповсюдженням серед громадян корисних правових знань.

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО. АКТУАЛЬНО ПРО СУБСИДІЇ

Чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати, і у кого мають право її забрати

Що таке субсидія? Житлова субсидія надається: на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, житлово-комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний (житловий) кооператив; на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива один раз на рік.

ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПРЕЗЕНТУВАВ ЗАКОНОПРОЕКТ #РЕЙДЕРСТВОСТОП, ЯКИЙ ЗАПРОВАДЖУЄ НОВІ ІНСТРУМЕНТИ БОРОТЬБИ З РЕЙДЕРАМИ

Міністерство юстиції разом з депутатами, представниками провідних бізнес-асоціацій: Американської торгівельної палати, Європейської бізнес асоціації, Спілки українських підприємців, Офісу ефективного регулювання BRDO і Офісу бізнес-омбудсмена напрацювали низку законодавчих ініціатив, спрямованих на подальше посилення боротьби з рейдерськими атаками на підприємства та майно громадян

Про це під час прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Більше статей...

  1. ЛІГА СТУДЕНТІВ АСОЦІАЦІЇ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ ЯК НОВИЙ ПАРТНЕР ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ
  2. НАДАННЯ ГРОМАДЯНАМ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ СПРИЯЄ ПІДВИЩЕННЮ ЮРИДИЧНОЇ ГРАМОТНОСТІ ПЛАТНИКІВ
  3. СПІВПРАЦЯ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ З ПРОЕКТОМ GOCAMP: ЗНАННЯ, ЩО ДОПОВНЮЮТЬ ОДНЕ ОДНОГО
  4. КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО. ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ
  5. ПІДВИЩЕННЯ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ РАЗОМ ІЗ СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ КІНО ТА ЮСТИЦІЄЮ СУМЩИНИ
  6. СПІВПРАЦЯ ЮСТИЦІЇ З МОЛОДИМИ ТА СУЧАСНИМИ
  7. МАЙБУТНІ ЮРИСТИ ОЗНАЙОМИЛИСЬ З РОБОТОЮ ЮСТИЦІЇ
  8. КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО. СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ І В ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ
  9. КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО. РОЗЛУЧЕННЯ І РОЗПОДІЛ МАЙНА
  10. У СУМАХ УРОЧИСТІ ЦЕРЕМОНІЇ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ШЛЮБІВ ВІДБУВАТИМУТЬСЯ У МУНІЦИПАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ