НЕ ПОКРИВАЙ ДОМАШНІХ ТИРАНІВ, КРАЩЕ ЗАХИСТИ СЕБЕ

Сімейні тирани, як правило, обирають для знущання слабкіших від себе, а також тих, хто від них залежить (економічно, проживає у їхньому житлі тощо)

Фахівці юстиції Сумщини розповіли про кампанію від Мін’юста «Стоп насильство» школярам під час відвідин міської бібліотеки про кампанію від Мін’юста «Стоп насильство». Правники повідомили юним слухачам про домашнє насильство, його види, причини та передумови.

Юристи наголосили, що захист дитини та її інтересів у таких випадках стає на перше місце, тому державою надається різного виду допомога та підтримки,  а саме:

безоплатна юридична допомога (захист, представництво у суді, складання документів);

психологічна підтримка та соціальні послуги (консультування, кризове та екстрене втручання, тощо) у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, мобільних бригадах соціально-психологічної допомоги;

тимчасовий притулок у центрі соціально-психологічної допомоги, кризовому центрі або притулку для жертв домашнього насильства. Потрапити до такого закладу можна, звернувшись до місцевої державної адміністрації або міської ради. Контакти центрів: http://www.msp.gov.ua/news/14909.html.

Номер «гарячої лінії» - 116-123 (цілодобово та безкоштовно в межах України).