Веб-сторінки ліквідованих РДА

АВТОВИРОБНИКІВ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ ЗАОХОЧУВАТИМУТЬ ДО ПІДВИЩЕННЯ ДОСТУПНОСТІ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

В Україні планують запровадити державну програму стимулювання приватних перевізників до оновлення парку громадського транспорту та пристосування його для потреб маломобільних груп населення. Це одна з ініціатив щодо безбар’єрного громадського простору, яка міститься у проєкті Національної стратегії безбар’єрності, що наразі розробляється з ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ

Також Стратегія передбачає заохочення вітчизняних виробників транспорту та спеціального устаткування до модернізації цих виробів з урахуванням потреб людей із різними фізичними можливостями. 

МЕТА «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» – ВІДНОВИТИ УСІ 20 ТИС. КМ ДЕРЖАВНИХ ДОРІГ ДО 2023 РОКУ

Успіх «Великого будівництва» 2020 року дозволяє говорити про те, що до кінця 2023 року цілком можливо відновити всю мережу загальнодержавних доріг України загальною протяжністю понад 20 000 км. Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило ТИМОШЕНКО

«Коли ми говорили про плани 2020 року, то на початку всі сміялися і говорили: «Та що ви таке говорите? 4000 кілометрів доріг? Та такого не буде!», – нагадав Кирило Тимошенко.

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ОХОПИЛО ВЖЕ 23 ОБЛАСТІ І МАЙЖЕ 2 ТИСЯЧІ КМ ДОРІГ

Цього року ремонтні та будівельні роботи в рамках програми Президента України «Велике будівництво» охопили вже 1960 км доріг міжнародного та національного значення і 215 об’єктів, розташованих у 23 областях країни. Про це повідомив Укравтодор на своїй сторінці у Facebook

З поліпшенням погодних умов на дороги всіх областей України, крім Чернівецької, змогла вийти важка техніка. На державних автошляхах триває вирубка порослі, очищення узбіч, фрезерування. В окремих областях, де дозволяють погодні умови, стартувало влаштування асфальтобетонного покриття. Загальна протяжність об’єктів, на яких ведуться роботи, становить 1960 км.

УВАГА! НА СУМЩИНІ БУДЕ ОБМЕЖЕНО РУХ ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО ТРАНСПОРТУ

З 22 березня по 15 квітня 2021 року буде обмежено рух вантажних транспортних засобів з осьовим навантаженням понад 7 тс – на дорогах державного значення (міжнародних, національних, регіональних, територіальних)

Службою автомобільних доріг у Сумській області, прийнято рішення щодо обмеження руху в період з 22 березня по 15 квітня 2021 року вантажних транспортних засобів з осьовим навантаженням понад 7 тс – на дорогах державного значення (міжнародних, національних, регіональних, територіальних).

Більше статей...

  1. У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНИЙ СЕЗОН – 2021
  2. НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ «STOP! ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПЕРЕЇЗД»
  3. НА СУМЩИНІ ПІДВИЩИЛИСЬ ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ
  4. В МЕЖАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 83,7 КМ ДОРІГ БУЛА ЗДІЙСНЕНА ПОВЕРХНЕВА ОБРОБКА
  5. З 1 ЛИСТОПАДА НАБУЛИ ЧИННОСТІ НОВІ СТАНДАРТИ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЯКІ ЗМУСЯТЬ ВОДІЇВ ЇЗДИТИ ПОВІЛЬНІШЕ
  6. ЗА ПІДСУМКАМИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ СУМЩИНА ПІДВИЩИЛА ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ
  7. ДО УВАГИ ВОДІЇВ СУМЩИНИ! ПЕРЕКРИТО РУХ НА ДОРОЗІ Н-07 КИЇВ – СУМИ – ЮНАКІВКА БІЛЯ ПРИЛУК
  8. НА СУМЩИНІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ БАТУРИН − КОНОТОП − СУМИ
  9. У РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА РОМЕНЩИНІ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ РОМНИ-ПИРЯТИН
  10. НА СУМЩИНІ ЗА ІНІЦІАТИВИ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СТВОРЕНО СЕРІЮ СОЦІАЛЬНИХ ВІДЕОРОЛИКІВ