Транспортна інфраструктура

Інформація оновлена 02.01.2019

РАЙОННА ВЛАДА НАГОЛОШУЄ НА БЕЗУМОВНОМУ ДОТРИМАННІ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 26 листопада по 21 грудня на автошляхах області та району триває комплекс профілактичних заходів на автотранспорті «Перевізник зима – 2018»

«Заходи спрямовані на профілактику та зниження аварійності за участі пасажирського транспорту, дотримання водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів. Основна мета – убезпечення пасажирів», – підкреслила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА під час засідання координаційної ради, що відбулася за участю перевізників, які працюють на приміських автобусних маршрутах району.

ПРИДБАННЯ КОМУНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ПОКРАЩИТЬ ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ СІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ

За рахунок коштів районного бюджету комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області придбано 4 нові автобуси на загальну суму 4,2 млн. гривень.

«Закупівля комунального транспорту забезпечить безперебійне надання послуг з перевезення пасажирів у віддалені населені пункти, які недостатньо забезпечені регулярним транспортним сполученням», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ПРИВІТАЛО ПРАЦІВНИКІВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА та голова районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА зустрілися з колективом філії «Роменський райавтодор», подякували працівникам за роботу та вручили відзнаки

«На сьогодні в районі вдалося значно прискорити процес ремонту доріг, і в цьому велика заслуга працівників «Роменського райавтодору». В порівнянні з минулим роком у районі удвічі збільшено обсяги поточного дрібного ремонту доріг: відремонтовано 45000 м2 полотна, що складає 30% всієї протяжності доріг. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої самовіддачі, професіоналізму», – зазначив Валерій Білоха.

РАЙОННА ВЛАДА ДБАЄ ПРО БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Від належної організації та якісного проведення робіт з благоустрою узбіч автомобільних доріг загального користування району залежатиме безпека дорожнього руху

На цьому наголосила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА під час засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, що відбулося за участі сільських голів району.