НА СУМЩИНІ ЗА ІНІЦІАТИВИ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СТВОРЕНО СЕРІЮ СОЦІАЛЬНИХ ВІДЕОРОЛИКІВ

За ініціативи голови облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА створено серію соціальних відеороликів, присвячених реалізації на Сумщині програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво»

«Велике будівництво – це великі можливості для нашої країни, для нашої області, для кожного жителя Сумщини. Візьміть для прикладу якісні дороги. Це величезні можливості не лише для розвитку промисловості, торгівлі, бізнесу, туризму, а й для кожної окремої родини», – прокоментував Роман Грищенко.

РОМАН ГРИЩЕНКО ОГЛЯНУВ ВІДРЕМОНТОВАНУ ДІЛЯНКУ ДОРОГИ НА ТРАСІ СУМИ-КОНОТОП

Загальна кошторисна вартість відремонтованої ділянки дороги становить 50 млн гривень

Ремонт дороги на трасі державного значення голова облдержадміністрації назвав надзвичайно важливим, адже сам напрям Суми-Конотоп є значущим транзитним напрямком і дозволяє покращити всю логістику по області.

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В МЕЖАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОІНСПЕКТУВАВ ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОМАН ГРИЩЕНКО

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО разом з народним депутатом Ігорем ВАСИЛЬЄВИМ оглянули об’єкти, що відновлюються у межах президентської програми «Велике будівництво». Зокрема, проінспектували  хід виконання робіт на автомобільній дорозі Куянівка-Супрунівка-Тучне

«На наступний рік планується збільшити витрати на будівництво як місцевих так и доріг державного значення. Будемо намагатися за невеликий проміжок часу охопити Сумщину якісним новим дорожнім покриттям», – зазначив Роман Грищенко.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ НА ЧЕТВЕРТОМУ МІСЦІ В УКРАЇНІ ЗА ПОКАЗНИКАМИ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРІГ

За інформацією Укравтодору, наразі завершено роботи з влаштування верхнього шару на 2022 км доріг

«У верхньому шарі покриття Служби автомобільних доріг Укравтодору завершили влаштування 2022 км доріг, ще 800 км доріг – виконані у вирівнюючому шарі. За амбітним планом Державного агентства автомобільних доріг до кінця року показник становитиме 4200 км, йдемо за планом, – йдеться на сайті Укравтодору. – Що це означає? Влаштування верхнього шару – фінішний етап ремонту дороги. До цього на відремонтованих ділянках зняли старий асфальт, перелаштували основу дорожнього одягу та влаштували 1–2 шари дорожнього покриття».