КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ПРИВІТАЛО ПРАЦІВНИКІВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА та голова районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА зустрілися з колективом філії «Роменський райавтодор», подякували працівникам за роботу та вручили відзнаки

«На сьогодні в районі вдалося значно прискорити процес ремонту доріг, і в цьому велика заслуга працівників «Роменського райавтодору». В порівнянні з минулим роком у районі удвічі збільшено обсяги поточного дрібного ремонту доріг: відремонтовано 45000 м2 полотна, що складає 30% всієї протяжності доріг. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої самовіддачі, професіоналізму, фізичних навантажень. Ви ремонтуєте та обслуговуєте автомобільні дороги для забезпечення перевезення пасажирів та вантажів в Роменському районі», – зазначив Валерій Білоха.

З побажанням нових трудових здобутків, невичерпної енергії, подальшої успішної та безаварійної роботи на благо Роменщини, за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника представники районної влади вручили директору філії «Роменський райавтодор» Ігорю ТУНИКУ Почесну грамоту від Сумської обласної ради.П’ять кращих працівників підприємств отримали почесні грамоти Роменської районної державної адміністрації та Роменської районної ради.