РАЙОННА ВЛАДА НАГОЛОШУЄ НА БЕЗУМОВНОМУ ДОТРИМАННІ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 26 листопада по 21 грудня на автошляхах області та району триває комплекс профілактичних заходів на автотранспорті «Перевізник зима – 2018»

«Заходи спрямовані на профілактику та зниження аварійності за участі пасажирського транспорту, дотримання водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів. Основна мета – убезпечення пасажирів», – підкреслила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА під час засідання координаційної ради, що відбулася за участю перевізників, які працюють на приміських автобусних маршрутах району.

Як зазначив представник сектору реагування патрульної поліції № 1 Олексій СИМОНЕНКО, перевізникам особливу увагу необхідно приділити підготовці водіїв та транспортних засобів до роботи в зимових умовах.

Сільським головам рекомендовано в зимовий період забезпечити належне утримання автомобільних доріг комунальної власності, зокрема проблемних ділянок (спуск, підйом), сформувати необхідний запас протиожеледної суміші, визначити відповідальних осіб за утриманням автомобільних доріг на території сільських рад.