З 8 КВІТНЯ ВСІ МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ МАЮТЬ БУТИ ГОТОВІ ДО РОБОТИ

На цьому під час апаратної наради наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, заслухавши начальника управління Укртрансбезпеки у Сумській області Ігоря ШЕВЕЛЯ

Ігор Шевель повідомив, що наразі для здійснення габаритно-вагового контролю на території області придатні дев’ять майданчиків, ще чотири, що розміщені на дорогах Київ-Суми-Юнаківка (два майданчики), Суми-Полтава і Батурин-Конотоп-Суми, не відповідають вимогам.

«Крім того, в Роменському та Конотопському районах найбільша кількість зернових елеваторів в області (до 6 елеваторів у кожному районі), але на Конотопщині взагалі відсутні майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю, а на Роменщині їх недостатньо».

«Сьогодні недостатній контроль руху великогабаритного транспорту дорогами області призводить до руйнування автошляхів, – підкреслив Микола Клочко. – Я звертаюсь до голів райдержадміністрацій, міських голів – з 8 квітня цього року всі майданчики для контролю великовагового транспорту мають бути готові до роботи. Також давайте подумаємо про спільне патрулювання представників поліції та Укртрансбезпеки на дорогах, щоб водії великогабаритного транспорту, які порушують правила перевезення вантажів на дорогах, несли повну відповідальність і отримували покарання відповідно до вимог чинного законодавства».