НА 25% БІЛЬШЕ КОШТІВ ЦЬОГО РОКУ ПЕРЕДБАЧЕНО ІЗ ДЕРЖБЮДЖЕТУ ДЛЯ РЕМОНТУ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ НА СУМЩИНІ

Про це під час апаратної наради тимчасово виконуючому обов’язку голови облдержадміністрації Вадиму АКПЄРОВУ повідомив начальник обласного управління інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО

«На 2019 рік субвенцією з державного бюджету на ремонт та реконструкцію автомобільних доріг Сумської області передбачено 573 мільйони гривень на дороги місцевого значення, що на 25% більше, ніж минулого року, – зазначив він. – Управлінням інфраструктури підготовлено перелік об’єктів ремонту автомобільних доріг місцевого значення, а також перелік вулиць комунальної власності в населених пунктах області. Всього, згідно із законодавством, до 20% від цієї суми, можуть бути передбачені на ремонт вулиць у населених пунктах, і ми ці кошти передбачили».

Тож в цьому році, за словами Володимира Дудченка, заплановано ремонт 39 автомобільних доріг місцевого значення та 52 вулиц в населених пунктах Сумщини. Наразі цей перелік знаходиться в Укравтодорі і після підписання керівництвом буде направлений на погодження до Верховної Ради України.