ФОРМУВАННЯ ЄДИНОГО ПІДХОДУ ДО ПРОЦЕСУ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ – ЗАПОРУКА МІНІМІЗАЦІЇ КОРУПЦІЙНИХ ПРОЯВІВ

На цьому було акцентовано увагу учасників семінару для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів зі статусом юридичної особи публічного права та установ, які належать до сфери управління Роменської райдержадміністрації

Керівник апарату Роменської районної державної адміністрації Михайло ЛОМКО наголосив на актуальних аспектах діяльності уповноважених осіб, зокрема на обов’язку здійснювати перевірку фактів подання електронних декларацій.

Щорічні декларації суб’єктів декларування перевіряються протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій. Тобто, перевірку потрібно буде здійснити в період з 01.04.2019 по 12.04.2019. У випадку встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання декларацій суб’єктами декларування відповідно до вимог Закону уповноважена особа відповідного структурного підрозділу повідомляє про це НАЗК упродовж трьох робочих днів з дня виявлення такого факту.

Головний спеціаліст (з питань запобігання та виявлення корупції) апарату Роменської районної державної адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО зосередила увагу слухачів на практичних аспектах діяльності уповноважених осіб.

Зокрема вона зазначила, що уповноважена особа здійснює діяльність відповідно до Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції, розробленого відповідно до Типового положення та норм антикорупційного законодавства. З метою забезпечення системного здійснення заходів щодо запобігання корупції уповноважені особи повинні розробляти та впроваджувати план роботи терміном на один календарний рік.

По завершенню семінару уповноважені особи обговорили та систематизували проблемні питання, які виникають в процесі здійснення ними повноважень у антикорупційній сфері.

Детальна інформація щодо семінару ТУТ.