КОЖНА СІЛЬСЬКА РАДА РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОВИННА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЮ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

Про це наголосив керівник апарату райдержадміністрації Михайло ЛОМКО під час семінару «Організація антикорупційної діяльності в органах місцевого самоврядування»

За словами посадовця, кінцевою метою всіх антикорупційних заходів є забезпечення максимальної доброчесності осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування, прозорості діяльності, виявлення і нейтралізація існуючих корупціогенних ризиків.

Семінар було проведено уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Валентиною НАЗАРЕНКО. В навчанні взяли участь представники сільських рад Роменського району, яких було ознайомлено з законодавчими вимогами здійснення антикорупційної діяльності. Необхідність проведення даного заходу обумовлено потребою підвищення рівня законодавчих знань посадових осіб сільських рад у зазначеній сфері та перспективою мінімізації корупційних ризиків у їх діяльності, через дотримання вимог законодавства про запобігання корупції.

До відома слухачів семінару було доведено основні організаційно-правові засади утворення та забезпечення функціонування в органах місцевого самоврядування уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції, а також розглянуто практичні аспекти їх діяльності.

«Антикорупційні заходи, що проводять органи місцевого самоврядування мають стати системними, скоординованими і узгодженими в частині реалізації державної антикорупційної політики на території Сумської області», – зазначила Валентина Назаренко.