Міськрайонна газета

Агропромисловий розвиток

Інформація оновлена 06.06.2017

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ АПК РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ СПРИЯТИМУТЬ ПОДАЛЬШОМУ ВИРІШЕННЮ ПРОБЛЕМ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ

Стан та перспективи розвитку лісової галузі на конкретних прикладах успіху та позитивному досвіді державного підприємства «Роменське лісове господарство» розглянули учасники виїзного засідання громадської ради при Роменській районній державній адміністрації

«Глибоко переконаний, що запорукою успіху держави і влади є відповідальне ставлення до роботи таких керівників, як директор ДП «Роменський лісгосп» Олег Салов», — зазначив під час поїздки голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха.

НА РОМЕНЩИНІ НАБИРАЄ ТЕМПІВ ЗАГОТІВЛЯ КОРМІВ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ТВАРИННИЦТВА

У Роменському районі успішно завершилася посівна компанія. В сільськогосподарських підприємствах  розпочалися «зелені жнива»

Як зазначив начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації Микола Семко, перед трудівниками сільськогосподарських підприємств Роменського району стоять завдання заготовити для громадського тваринництва 4185 тонн сіна, 8370 тонн сінажу, 27900 тонн силосу.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БОТУЛІЗМУ

Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах та інших продуктах

Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються.