ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ» ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

Представники районної та міської влади,  Держпродспоживслужби зустрілися з суб’єктами господарювання за «круглим столом»

Захід організовано з метою розвитку взаємодії між державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями споживачів, представниками бізнесу, відповідно до Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів.

СТВОРЕННЯ СУЧАСНИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ СТАНЦІЙ ДАСТЬ МОЖЛИВІСТЬ ГРОМАДАМ ПОВНОЦІННО УБЕЗПЕЧИТИ ЖИТТЯ СВОЇХ МЕШКАНЦІВ

Про створення поліцейських станцій йшлося під час виїзної наради керівництва Роменської районної державної адміністрації у Хмелівській сільській раді

«Безпечні умови проживання – це мрія кожного мешканця села. Створення поліцейських станцій забезпечить контроль за громадським середовищем та сприятиме зменшенню числа скоєних злочинів», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

ПРОДОВЖЕНО ПРИЙНЯТТЯ ЗАЯВОК

Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, продовжено прийняття заявок на участь у конкурсному відборі на 2019 рік до 28.02.2019

ВІКТОР ШЕРЕМЕТА : «НА МОЄ ПЕРЕКОНАННЯ, СУМЩИНА – ЦЕ ПЕРСПЕКТИВНИЙ РЕГІОН ДЛЯ РОЗВИТКУ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ І ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ»

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України відвідав Міжрегіональний форум «Сумщина Аграрна – 2018», який відбувся у Сумському національному аграрному університеті

«Я сьогодні вперше на Сумщині. Уже оглянув ваші досягнення в аграрній галузі, а також побачив перспективу регіону – це ваша молодь, школярі, студенти, випускники, – повідомив він на відкритті форуму. – Саме їм підіймати Сумщину та Україну на небачені висоти».