НАШ ПРІОРИТЕТ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННИМ – РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із представниками бізнесу, керівниками міст та районів, машинобудівних та сільськогосподарських підприємств

«Нам потрібно розвивати національну економіку. Для цього ви повинні почувати себе достатньо спокійно і стабільно. По-перше, я хотів би почути, де ви бачите свої сильні сторони. По-друге, які є проблеми на місцях, особливо, що стосується регуляції та контролю співпраці з силовими структурами з точки зору їхнього впливу на бізнес», – звернувся до присутніх Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зауважив, що він є абсолютно нетерпимим до тих, хто створює додаткові важелі впливу на підприємства. «У цьому питанні я готовий бути вашим однодумцем. Адже для динамічного розвитку економічного зростання нам необхідно закласти всі основи і підвалини».

Як зазначив Володимир Гройсман, актуальні питання від представників сумських бізнес-кіл «поїдуть» з ним до Кабінету Міністрів України як порядок денний для подальшої роботи Уряду.