Міськрайонна газета

Інвестиційна та зовнішньоекономічна політика

 
Інформація оновлена 14.12.2017

ЄС, КАНАДА І КИТАЙ ЧЕКАЮТЬ НА ПРОДУКЦІЮ СУМЩИНИ

Дипломати і промисловці країн-членів Міжнародного ТРЕЙД-КЛУБУ презентують інвестиційні та бізнесові переваги Сумщини політичним і діловим колам своїх країн. Про це у спеціальному зверненні до голови Сумської ОДА Миколи Клочка повідомив Президент Міжнародного ТРЕЙД-КЛУБУ Андраш Кадар

«За підсумками візиту із задоволенням констатую той факт, що область, яку Ви очолюєте, розвивається стабільно та позиціонується як солідний партнер, – зазначив пан Андраш КАДАР, оцінюючи результати перебування делегації ТРЕЙД-КЛУБУ на Сумщині.

ЩОРІЧНА ІНВЕСТИЦІЙНА ЗУСТРІЧ В ОБ’ЄДНАНИХ АРАБСЬКИХ ЕМІРАТАХ

З 02 по 04 квітня у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі (www.aimcongress.com/en/). Темою цьогорічного форуму визначено «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку»

Цільовою аудиторією заходу є представники урядів, міжнародних організацій (Світовий Банк, Міжнародна фінансова корпорація, Економічна та соціальна комісія ООН щодо країн Азії та Тихоокеанського регіону, Міжамериканський банк розвитку тощо), наукових кіл, торгових палат, ВЕЗ, фінансового сектору, юридичних та фінансових консалтингових компаній, малих та середніх підприємств.