Міськрайонна газета

Консультування з громадськістю

Інформація оновлена 18.10.2017

____________________________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

 ____________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою публічного громадського обговорення питань, що становлять суспільний інтерес, урахування інтересів громадськості та суб’єктів господарювання, зауваження та пропозиції до проектів нормативно-правових актів подаються в усній (за телефонами: 5-31-33, 5-31-22) та письмовій формі, надсилаються електронною поштою протягом 20 днів з моменту їх оприлюднення на веб-сайті Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р.Свободи, 1 м.Ромни Сумської області 42000 ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЕКТИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНУ ВЛАДИ, РІШЕНЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

_____________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення звітів Роменської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів – головних розпорядників бюджетних коштів державного та районного бюджетів про їх витрачання у 2016 році

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації (на адресу м. Ромни, б-р Свободи, 1, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до к. 33, 3-й поверх районної державної адміністрації) до 06 червня 2017 року. Роз’яснення щодо змісту звітів головних розпорядників бюджетних коштів можуть надати контактні особи, зазначені після звітів.

ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2016 РОЦІ

_____________________________________________________________________________________________________________

ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ СКЛАДУ РІДКИХ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ТОВ «АГРОХІМТРЕЙД»

Завершено роботи по розробленню детального плану території земельної ділянки складу рідких мінеральних добрив ТОВ «Агрохімтрейд» за адресою: вул. Марківська, 1-А, с. Біловод, Роменського району на території Біловодської сільської ради за межами населеного пункту, який був розроблений на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 20.04.2017 № 114-ОД «Про розроблення детального плану території земельної ділянки» фізичною особою-підприємцем Пальченко О.Ю.

Зауважень та пропозицій до зазначеного проекту, відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, від громадськості не надійшло. 

Детальний план території земельної ділянки складу рідких мінеральних добрив ТОВ «Агрохімтрейд» за адресою: вул. Марківська, 1-А, с. Біловод, Роменського району на території Біловодської сільської ради за межами населеного пункту затверджено розпорядженням голови Роменської районної державної адміністрації від 27.09.2017 № 269-ОД.

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА НА 2017-2020 РОКИ

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться електронне громадське обговорення проекту змін до районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням Роменської районної ради від 13.12.2016. Продовжено термін дії Районної програми розвитку малого та середнього підприємництва до 2020 року та викладено в новій редакції під назвою «Районна програма розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки» (далі – проект Програми).

Проект Програми розроблений на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 08.09.2017 № 504-ОД «Про схвалення проекту змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2019 роки» управлінням економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації.

Запрошуємо до обговорення проекту Програми, що триватиме до 03 жовтня 2017 року. Свої пропозиції надавати управлінню економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації (б-р. Свободи, 1, м. Ромни, Роменська районна державна адміністрація, каб. 25, 42000, тел. (05448) 5-31-64 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: провідний спеціаліст управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації  Матяш Інна Володимирівна, тел. (05448) 5-31-64.

Пропозиції, які надійдуть у ході громадського обговорення, будуть розглянуті та у разі необхідності до проекту Програми буде внесено зміни.

Результати проведення громадського обговорення проекту Програми будуть оприлюднені на веб-сайті Роменської районної державної адміністрації веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області, розділ «Консультування з громадськістю» та «Розвиток підприємництва» у визначений чинним законодавством термін.

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Роменська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту детального плану території складу рідких мінеральних добрив ТОВ «Агрохімтрейд» за адресою: вул. Марківська,1-А,с. Біловод, на території Біловодської сільської ради Роменського району, який розробляється на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 20.04.2017 № 114-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки» фізичною особою підприємцем Пальченко О.Ю.

Зауваження та пропозиції надавати сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р. Свободи, 1 м. Ромни, Сумська область або за тел. 5-29-05.

Контактна особа: головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації Федько Людмила Григоріївна.

ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ ТА ДОПОМІЖНИХ СПОРУД ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 6,8851 ГА, РОЗТАШОВАНОЇ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛОВОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Завершено роботи по розробленню детального плану території земельної ділянки загальною площею 6,8851 га, за адресою: вул. Марківська, 6, с. Біловод, Роменського району на території Біловодської сільської ради за межами населеного пункту для будівництва комплексу з приймання, очистки, сушки та зберігання зерна, який був розроблений на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 23.11.2016 № 361-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки» Проектним інститутом «УКООППРОЕКТ». Зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту, відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 за вказаною адресою та телефонами від громадськості не надходило. 

Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних та допоміжних споруд загальною площею 6,8851 га, розташованої на території Біловодської сільської ради,затверджений розпорядженням голови Роменської районної державної адміністрації від 23.02.2017 № 59-ОД.

Матеріали детального плану:

Більше статей...

  1. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017 РІК
  2. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ РОМЕНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2017 РОЦІ»
  3. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  4. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  5. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  6. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА НА 2017-2018 РОКИ
  7. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ В РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ У 2016 РОЦІ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ»
  8. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ РОМЕНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2016 РОЦІ»
  9. СІЛЬСЬКІ РАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ: ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ >>>
  10. Обговорення проекту розпорядження "Про орієнтовний план проведення Роменською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2015 році"