Міськрайонна газета

Консультування з громадськістю

Інформація оновлена 14.07.2017

____________________________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

 ____________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою публічного громадського обговорення питань, що становлять суспільний інтерес, урахування інтересів громадськості та суб’єктів господарювання, зауваження та пропозиції до проектів нормативно-правових актів подаються в усній (за телефонами: 2-12-21, 2-41-37) та письмовій формі, надсилаються електронною поштою протягом 20 днів з моменту їх оприлюднення на веб-сайті Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р.Свободи, 1 м.Ромни Сумської області 42000 ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЕКТИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНУ ВЛАДИ, РІШЕНЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

_____________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення звітів Роменської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів – головних розпорядників бюджетних коштів державного та районного бюджетів про їх витрачання у 2016 році

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації (на адресу м. Ромни, б-р Свободи, 1, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до к. 33, 3-й поверх районної державної адміністрації) до 06 червня 2017 року. Роз’яснення щодо змісту звітів головних розпорядників бюджетних коштів можуть надати контактні особи, зазначені після звітів.

ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2016 РОЦІ

_____________________________________________________________________________________________________________

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Роменська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту детального плану території складу рідких мінеральних добрив ТОВ «Агрохімтрейд» за адресою: вул. Марківська,1-А,с. Біловод, на території Біловодської сільської ради Роменського району, який розробляється на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 20.04.2017 № 114-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки» фізичною особою підприємцем Пальченко О.Ю.

Зауваження та пропозиції надавати сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р. Свободи, 1 м. Ромни, Сумська область або за тел. 5-29-05.

Контактна особа: головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації Федько Людмила Григоріївна.

ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ ТА ДОПОМІЖНИХ СПОРУД ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 6,8851 ГА, РОЗТАШОВАНОЇ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛОВОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Завершено роботи по розробленню детального плану території земельної ділянки загальною площею 6,8851 га, за адресою: вул. Марківська, 6, с. Біловод, Роменського району на території Біловодської сільської ради за межами населеного пункту для будівництва комплексу з приймання, очистки, сушки та зберігання зерна, який був розроблений на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 23.11.2016 № 361-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки» Проектним інститутом «УКООППРОЕКТ». Зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту, відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 за вказаною адресою та телефонами від громадськості не надходило. 

Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних та допоміжних споруд загальною площею 6,8851 га, розташованої на території Біловодської сільської ради,затверджений розпорядженням голови Роменської районної державної адміністрації від 23.02.2017 № 59-ОД.

Матеріали детального плану:

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017 РІК

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010р. № 996 « Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться електронне громадське обговорення проекту Програми економічного і соціального  розвитку Роменського району на 2017 рік.

Проект Програми розроблений на виконання розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації від 07.09.2016 №  450- ОД «Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік», та від 29.09.2016 № 289 -ОД «Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Роменського району на 2017 рік» управлінням економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації спільно із структурними підрозділами Роменської районної державної адміністрації та керівниками підприємств, організацій  Роменського району.

Запрошуємо до обговорення проекту  Програми, що триватиме до 21 грудня 2016року. Свої пропозиції  надавати управлінню економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації (б-р Свободи, 1, м. Ромни, Роменська районна державна адміністрація, каб.25, 42000, тел.(05448)2-34-70 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації Гребенюк Олена Петрівна, тел.(05448) 2-34-70.

Пропозиції, які надійдуть у ході громадського обговорення, будуть розглянуті та, у разі необхідності, до проекту Програми буде внесено зміни.

Результати проведення громадського обговорення проекту Програми будуть оприлюднені на веб-сайті Роменської районної державної адміністрації веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області, сторінка «Консультування з громадськістю» та «Економічний розвиток» у визначений чинним законодавством термін.

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ РОМЕНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2017 РОЦІ»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення  Роменською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році».

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Роменської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» .

Усі бажаючі до 20 грудня 2016 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації  (Адреса: б-р. Свободи, 1, м. Ромни, Роменська районна державна адміністрація, каб. 33,  42000, тел. (05448) 2-41-37 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: головний спеціаліст відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації Федько Раїса Миколаївна, тел. (05448) 2-41-37.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Роменської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Більше статей...

  1. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  2. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  3. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  4. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА НА 2017-2018 РОКИ
  5. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ В РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ У 2016 РОЦІ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ»
  6. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ РОМЕНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2016 РОЦІ»
  7. СІЛЬСЬКІ РАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ: ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ >>>
  8. Обговорення проекту розпорядження "Про орієнтовний план проведення Роменською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2015 році"
  9. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ В РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ У 2015 РОЦІ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ»
  10. ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ (ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ)