Міськрайонна газета

Консультування з громадськістю

Інформація оновлена 18.10.2017

____________________________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

 ____________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою публічного громадського обговорення питань, що становлять суспільний інтерес, урахування інтересів громадськості та суб’єктів господарювання, зауваження та пропозиції до проектів нормативно-правових актів подаються в усній (за телефонами: 5-31-33, 5-31-22) та письмовій формі, надсилаються електронною поштою протягом 20 днів з моменту їх оприлюднення на веб-сайті Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р.Свободи, 1 м.Ромни Сумської області 42000 ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЕКТИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНУ ВЛАДИ, РІШЕНЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

_____________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення звітів Роменської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів – головних розпорядників бюджетних коштів державного та районного бюджетів про їх витрачання у 2016 році

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації (на адресу м. Ромни, б-р Свободи, 1, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до к. 33, 3-й поверх районної державної адміністрації) до 06 червня 2017 року. Роз’яснення щодо змісту звітів головних розпорядників бюджетних коштів можуть надати контактні особи, зазначені після звітів.

ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2016 РОЦІ

_____________________________________________________________________________________________________________

ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 0,1454 ГА, ЗА АДРЕСОЮ: М. РОМНИ, 3-Й ПРОВ. ЧЕРВОНОЇ, 61 В/1 НА ТЕРИТОРІЇ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД

Завершено роботи по розробці детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,1454 га, за адресою: м. Ромни, 3-й пров. Червоної, 61 В/1 на території Бобрицької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель та споруд. Розробник Проектний інститут «УКООППРОЕКТ»

Завершено роботи по розробленню детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,1454 га, за адресою: м. Ромни, 3-й пров. Червоної, 61 В/1 на території Бобрицької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель та споруд, який було розроблено на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 31.08.2016 № 250-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки» Проектним інститутом «УКООППРОЕКТ».

Зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту, відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, за вказаною адресою та телефонами від громадськості не надходило. 

Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,1454 га, за адресою: м. Ромни, 3-й пров. Червоної, 61 В/1 на території Бобрицької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель та споруд затверджено розпорядженням голови Роменської районної державної адміністрації від 25.01.2017 № 15-ОД.

Матеріали детального плану:

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Роменська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту детального плану території комплексу по прийманню, доведенню до товарних кондицій, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур місткістю 60000 тон в по вул. Біловодська, 1 с. Біловод Роменського району Сумської області

Проект детального плану території розробляється на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 28.08.2017 № 250-ОД «Про розроблення детального плану території земельної ділянки» Сумським інститутом архітектурного проектування.

Зауваження та пропозиції надавати сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р. Свободи, 1 м. Ромни, Сумська область або за тел. 5-29-05.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ПРО ПРИСВОЄННЯ РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ІМЕНІ ЙОСИПА ДУДКИ

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови Роменської районної ради від 07.12.2017 № 25 «Про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про присвоєння Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки» проводиться громадське обговорення питання про присвоєння Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ РОМЕНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2018 РОЦІ»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Роменською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році».

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Роменської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» .

Усі бажаючі до 25 грудня 2017 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації  (Адреса: б-р. Свободи, 1, м. Ромни, Роменська районна державна адміністрація, каб. 33,  42000, тел. (05448) 5-31-19 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації Федько Раїса Миколаївна, тел. (05448) 5-31-19.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Роменської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

 

Більше статей...

  1. ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ СКЛАДУ РІДКИХ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ТОВ «АГРОХІМТРЕЙД»
  2. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА НА 2017-2020 РОКИ
  3. ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
  4. ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ ТА ДОПОМІЖНИХ СПОРУД ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 6,8851 ГА, РОЗТАШОВАНОЇ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛОВОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
  5. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017 РІК
  6. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ РОМЕНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2017 РОЦІ»
  7. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  8. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  9. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ
  10. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА НА 2017-2018 РОКИ