ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ СКЛАДУ РІДКИХ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ТОВ «АГРОХІМТРЕЙД»

Завершено роботи по розробленню детального плану території земельної ділянки складу рідких мінеральних добрив ТОВ «Агрохімтрейд» за адресою: вул. Марківська, 1-А, с. Біловод, Роменського району на території Біловодської сільської ради за межами населеного пункту, який був розроблений на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 20.04.2017 № 114-ОД «Про розроблення детального плану території земельної ділянки» фізичною особою-підприємцем Пальченко О.Ю.

Зауважень та пропозицій до зазначеного проекту, відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, від громадськості не надійшло. 

Детальний план території земельної ділянки складу рідких мінеральних добрив ТОВ «Агрохімтрейд» за адресою: вул. Марківська, 1-А, с. Біловод, Роменського району на території Біловодської сільської ради за межами населеного пункту затверджено розпорядженням голови Роменської районної державної адміністрації від 27.09.2017 № 269-ОД.