ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ РОМЕНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2018 РОЦІ»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Роменською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році».

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Роменської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» .

Усі бажаючі до 25 грудня 2017 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації  (Адреса: б-р. Свободи, 1, м. Ромни, Роменська районна державна адміністрація, каб. 33,  42000, тел. (05448) 5-31-19 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації Федько Раїса Миколаївна, тел. (05448) 5-31-19.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Роменської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.