ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Роменська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту детального плану території земельної ділянки: (за межами населеного пункту) с. Біловод, вулиця Біловодська, 2 площею 16,8081 га Роменського району Сумської області з метою реконструкції споруд з добудовою виробничого комплексу

Містобудівна документація розробляється на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 07.12.2017 № 336-ОД «Про розроблення детального плану території земельної ділянки» Архітектурним центром «Інститут сучасного проектування», з метою реконструкції споруд з добудовою виробничого комплексу до існуючих будівель на території ПрАТ «Біловодський КХП».

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зауваження та пропозиції надавати у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства до сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р. Свободи, 1, м. Ромни, Сумська область та до Біловодської сільської ради за адресою с. Біловоди, вул. Щорса, буд. 10-а до 06.03.2018.