ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ (ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ, С. БІЛОВОД)

Роменська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту детального плану території земельної ділянки: (за межами населеного пункту) с. Біловод, вулиця Біловодська, 2 площею 16,8081 га Роменського району Сумської області з метою реконструкції споруд з добудовою виробничого комплексу

Містобудівна документація розробляється на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 07.12.2017 № 336-ОД «Про розроблення детального плану території земельної ділянки» Архітектурним центром «Інститут сучасного проектування», з метою реконструкції споруд з добудовою виробничого комплексу до існуючих будівель на території ПрАТ «Біловодський КХП».

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зауваження та пропозиції надавати у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства до сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р. Свободи, 1, м. Ромни, Сумська область та до Біловодської сільської ради за адресою с. Біловоди, вул. Щорса, буд. 10-а до 06.03.2018.