ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ: ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ НА ТЕРИТОРІЇ СМІЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Роменська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту детального плану території земельної ділянки, яка знаходиться по вул. Новоселів, 19, с. Сміле за межами населеного пункту на території Смілівської сільської ради Роменського району, Сумської області

Містобудівна документація розробляється на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 31.01.2018 № 48-ОД «Про розроблення детального плану території земельної ділянки» ФОП Коджушко В.П.

Містобудівна документація розробляється для будівництва та обслуговування будівель, споруд та установок сонячних панелей (фотомодулів) альтернативної відновлювальної енергії будівництва тимчасових та капітальних нежитлових споруд, господарських, складських, адміністративних та інших будівель та споруд.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зауваження та пропозиції надавати у письмовому вигляді, з урахуванням вимог законодавства, до сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р. Свободи, 1, м. Ромни та у Смілівську сільську раду за адресою с. Сміле, вул. Новоселів, 19 до 10.08.2019.