Міськрайонна газета

НЕБЕЗПЕКИ ТЕПЛОЇ ПОРИ

За надмірно спекотної погоди, яка останніми роками відмічається у наших географічних широтах влітку: підвищена температура повітря (25 – 30 градусів і вище), висока вологість (більше 60 відсотків), люди почуваються некомфортно

Особливо нелегко переносять спеку хворі люди, які страждають на серцево-судинні, легеневі, алергічні та інші недуги. Тож частіше трапляються нещасні випадки саме через надзвичайні погодні умови. Наслідки: непритомність через перегрівання, зневоднення, інсульти, інфаркти, «сонячні удари».

ЛІКАР ПОВИНЕН ВІДЧУТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ З БОКУ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ, А НЕ ТІЛЬКИ ВИМОГИ

На цьому наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха під час наради з питання вирішення проблеми забезпечення житлом молодих спеціалістів-лікарів, направлених на роботу у сільські лікарські амбулаторії

«Чотирьох молодих спеціалістів-лікарів, випускників медичних вишів, направлено на роботу у сільські лікарські амбулаторії Бацманів, Андріяшівки, Глинська, Хмелова. Створення належних умов для їх проживання – достатньо реальне завдання, яке можна вирішити. Адже від цього залежить якість роботи лікаря», – зазначив очільник району.

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ СТАБІЛЬНУ РОБОТУ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

На виконанні плану заходів, що проводяться у медичних закладах району у рамках підготовки до нового опалювального сезону, акцентував увагу голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха під час наради з адміністрацією комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району Сумської області»

За словами очільника району, організація стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період є спільним завданням органів державної влади та закладів охорони здоров’я.

НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ, ЛЮДИ У БІЛИХ ХАЛАТАХ!

З нагоди Дня медичного працівника голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха нагородив грамотами і подяками кращих працівників галузі охорони здоров'я Роменського району

У вітальному слові очільник району зазначив, що в цей складний час медичні працівники залишаються вірними обраній професії, мобілізують  знання, досвід, терпіння для підняття галузі на рівень, який потребує держава.