Міськрайонна газета

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ СТАБІЛЬНУ РОБОТУ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

На виконанні плану заходів, що проводяться у медичних закладах району у рамках підготовки до нового опалювального сезону, акцентував увагу голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха під час наради з адміністрацією комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району Сумської області»

За словами очільника району, організація стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період є спільним завданням органів державної влади та закладів охорони здоров’я.

НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ, ЛЮДИ У БІЛИХ ХАЛАТАХ!

З нагоди Дня медичного працівника голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха нагородив грамотами і подяками кращих працівників галузі охорони здоров'я Роменського району

У вітальному слові очільник району зазначив, що в цей складний час медичні працівники залишаються вірними обраній професії, мобілізують  знання, досвід, терпіння для підняття галузі на рівень, який потребує держава.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БОТУЛІЗМУ

Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах та інших продуктах

Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НЕОБХІДНИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ ПОКРАЩИТЬ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ

Урядова програма «Доступні ліки» почала діяти  з 1 квітня 2017 року. Аптеки на добровільних умовах підписують договір з місцевими органами влади та стають учасниками програми

Як відрізнити доступні ліки від безплатних, з’ясовували лікарі й фармацевти на зустрічі, яку провів голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха.