Міськрайонна газета

Розвиток підприємництва

Інформація оновлена 10.10.2017

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Актуальна інформація

Регуляторна діяльність

Фінансово-кредитна підтримка

Об'єкти інфраструктури підтримки підприємництва станом 01.01.2017

Громадські організації підприємців станом на 01.01.2017

Навчання та стажування

 

 • Перелік об’єктів державної власності, що пропонуються Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області до приватизації шляхом продажу на аукціоні
 • Додаток 1
 • Додаток 2

КРАЩИМ ПІДПРИЄМЦЯМ СУМЩИНИ ВРУЧАЛИ НАГОРОДИ

В обласній філармонії пройшли урочистості, присвячені Дню підприємця. Представників ділових кіл привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Марченко

«Те, що ми сьогодні святкуємо День підприємців на державному рівні – це визнання ролі малого та середнього бізнесу в соціально-економічному розвитку України, – зазначив Олександр Марченко. – В Україні, як і в Європі, малий і середній бізнес – основа економіки. Ви робите свій внесок в розбудову держави, її розвиток. Тому держава має йти вам назустріч і створювати умови для розвитку підприємництва».

УВАГА! УКРАЇНСЬКО-ІРАНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Торгово-промислова палата України запрошує до участі в українсько-іранському бізнес-форумі, який відбудеться 11 вересня (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх)

Форум організовано в рамках візиту в Україну Президента Палати торгівлі, промисловості, надр та сільського господарства Ірану пана Голамхосейна Шафеї у супроводі бізнесової делегації. Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-іранського економічного співробітництва, а також двосторонні (В2В) зустрічі між компаніями.

КОНКУРС У РАМКАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Відповідно до інформації Представництва України при Європейському Союзі Мінекономрозвитку інформує про конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME «COS-EINET-2017-3-04: «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

Метою конкурсу є налагодження зв’язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямах як інноваційний дизайн та туризм.

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ІНДІЇ

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку  у вересні цього року заплановано проведення торгової місії до Республіки Індія (м. Нью-Делі, м. Мумбай)

До складу делегації запрошуються представники українських підприємств- експортерів аграрного сектору, харчової промисловості та машинобудування.

Більше статей...

 1. ДЕРЖАВНИЙ КОНКУРС З ЯКОСТІ СПРИЯТИМЕ СТВОРЕННЮ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ УКРАЇНИ У ЄВРОПІ ТА СВІТІ
 2. РОМЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ
 3. ПРОГРАМА ЄС «ЕРАЗМУС ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ» (ERASMUS FOR YOUNG ENTREPREUNERS)
 4. ЗАПРОШУЄМО ДО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА СТАЖУВАННЯ У НІМЕЧЧИНІ
 5. ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У РОБОТІ НАЦІОНАЛЬНОГО СТЕНДУ УКРАЇНИ НА МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «ЕКСПО-2017»
 6. ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ 19 ТРАВНЯ У РОБОТІ XIV ГОМЕЛЬСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО ФОРУМУ
 7. ПЕРЕЛІК ОБ'ЄКТІВ ДЕРЖАВНОГО НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА БАЛАНСІ ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ, ПІДПОРЯДКОВАНИХ МІНІСТЕРСТВАМ ТА ВІДОМСТВАМ, ЩО ПРОПОНУЮТЬСЯ ДЛЯ НАДАННЯ В ОРЕНДУ
 8. ЗАПРОШУЄМО НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК
 9. ЩОДО СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ БІЗНЕС СТАЖУВАНЬ МІНІСТЕРСТВА ТОРГІВЛІ США
 10. ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В БІЗНЕС-МІСІЇ