Міськрайонна газета

Розвиток підприємництва

Інформація оновлена 14.07.2017

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Актуальна інформація

Регуляторна діяльність

Фінансово-кредитна підтримка

Об'єкти інфраструктури підтримки підприємництва станом 01.01.2017

Громадські організації підприємців станом на 01.01.2017

Навчання та стажування

 

  • Перелік об’єктів державної власності, що пропонуються Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області до приватизації шляхом продажу на аукціоні
  • Додаток 1
  • Додаток 2

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ІНДІЇ

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку  у вересні цього року заплановано проведення торгової місії до Республіки Індія (м. Нью-Делі, м. Мумбай)

До складу делегації запрошуються представники українських підприємств- експортерів аграрного сектору, харчової промисловості та машинобудування.

ДЕРЖАВНИЙ КОНКУРС З ЯКОСТІ СПРИЯТИМЕ СТВОРЕННЮ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ УКРАЇНИ У ЄВРОПІ ТА СВІТІ

Підприємців, підприємства Роменського району запрошуємо до участі у проведенні регіонального конкурсу «100 кращих товарів Сумщини»

Мета заходу - визначення на конкурсній основі кращих зразків продукції підприємств Сумської області, сприяння виробництву високоякісної і конкурентноспроможної вітчизняної продукції, насиченню цією продукцією ринків України та області.

РОМЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ

Як захистити себе та свої права, як споживача,при придбанні продукції в Інтернет-магазині?

Не дивлячись на розпал тривалої економічної кризи, Інтернет торгівля продовжує успішно розвиватися. Для цього є багато причин. Кількість активних користувачів Інтернету збільшується з кожним роком. Інтернет став для багатьох місцем дозвілля і заробітку.

ПРОГРАМА ЄС «ЕРАЗМУС ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ» (ERASMUS FOR YOUNG ENTREPREUNERS)

До уваги підприємців!

Як інформує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreuners), є частиною Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)».