Міськрайонна газета

Розвиток підприємництва

Інформація оновлена 06.06.2017

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Актуальна інформація

Регуляторна діяльність

Фінансово-кредитна підтримка

Об'єкти інфраструктури підтримки підприємництва станом 01.01.2017

Громадські організації підприємців станом на 01.01.2017

Навчання та стажування

 

  • Перелік об’єктів державної власності, що пропонуються Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області до приватизації шляхом продажу на аукціоні
  • Додаток 1
  • Додаток 2

РОМЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ

Як захистити себе та свої права, як споживача,при придбанні продукції в Інтернет-магазині?

Не дивлячись на розпал тривалої економічної кризи, Інтернет торгівля продовжує успішно розвиватися. Для цього є багато причин. Кількість активних користувачів Інтернету збільшується з кожним роком. Інтернет став для багатьох місцем дозвілля і заробітку.

ПРОГРАМА ЄС «ЕРАЗМУС ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ» (ERASMUS FOR YOUNG ENTREPREUNERS)

До уваги підприємців!

Як інформує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreuners), є частиною Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)».

ЗАПРОШУЄМО ДО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА СТАЖУВАННЯ У НІМЕЧЧИНІ

12-13 квітня в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики

12 квітня об 11.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл.. Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany», а 13 квітня відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.

ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У РОБОТІ НАЦІОНАЛЬНОГО СТЕНДУ УКРАЇНИ НА МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «ЕКСПО-2017»

У період з 10 червня по 10 вересня у місті Астана (Республіка Казахстан) буде проводитись Міжнародна спеціалізована виставка «Експо-2017»

Це захід, на якому країни-учасниці представляють новітні розробки, досягнення в галузі науки і техніки, а також перспективи, особливості культури країн світу. На виставці можлива презентація власних розробок і досвіду, розширення економічних зв’язків і ділових контактів, обмін досвідом і науковими досягненнями.