Розвиток підприємництва

Інформація оновлена 03.01.2019

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Актуальна інформація

Регуляторна діяльність

Фінансово-кредитна підтримка

Об'єкти інфраструктури підтримки підприємництва у Сумській області станом 01.01.2017

Громадські організації підприємців у Сумській області станом на 01.01.2017

 

ПРО ПРОВЕДЕННЯ 21-Ї МІЖНАРОДНОЇ ХАРЧОВОЇ ВИСТАВКИ

У період з 22 до 25 січня у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition of Food 2019)

Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsar Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

ПРЕДСТАВНИКИ РОМЕНЩИНИ ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ

20 листопада в Сумській області пройшли Дні проекту «Fit forPartnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною) Програми федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччини-України, в яких взяв участь експерт проектного бюро Програми Євген КЛІСЕНКО

Представники Програми провели зустріч з представниками Роменської міської ради та Роменської районної державної адміністрації щодо подальшої співпраці регіону з проектом «Fit forPartnership with Germany».

ТРЕТЯ ВИСТАВКА ЕКСПОРТНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ІРАНУ

У період з 13 до 16 грудня у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться Третя виставка експортних можливостей Ірану «IRANEXPO 2018».

Передбачається, що у виставці візьмуть участь понад 400 експортно-орієнтовних компаній Ірану та близько 800 іноземних підприємців з 50-60 країн світу. З метою ознайомлення з можливостями та потенціалом іранського ринку для участі у виставці запрошуються українські компанії.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ «ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ»

В області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною» (program «Fit for Partnership with Germany»)

20 листопада о 10.00 в м. Ромни за адресою: бульвар Шевченка 2 (зал засідань Роменської міської ради), відбудеться презентація програми для підприємців м. Ромни, Роменського, Липоводолинського та Недригайлівського районів (промислових підприємств, організацій, медичних установ, комунальних, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, кооперативів).