Міськрайонна газета

Розвиток підприємництва

Інформація оновлена 21.11.2017

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Актуальна інформація

Регуляторна діяльність

Фінансово-кредитна підтримка

Об'єкти інфраструктури підтримки підприємництва станом 01.01.2017

Громадські організації підприємців станом на 01.01.2017

Навчання та стажування

 

  • Перелік об’єктів державної власності, що пропонуються Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області до приватизації шляхом продажу на аукціоні
  • Додаток 1
  • Додаток 2

УВАГА! КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Роменською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах з 1 липня 2017 року та здійснюють діяльність на території Роменського району не менше 1 року. Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 11 січня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради  документи.

ЗАПРОШУЄМО ДО ШАНХАЮ ДЛЯ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ

У період з 05 до 10 листопада 2018 року в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка «China International Import Expo 2018»

Зазначена виставка є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що у заході приймуть участь компанії з понад 100 країн світу.

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ-ЯРМАРОК

У період з 16 грудня 2017 року по 02 січня 2018 року у м. Бамако (Республіка Малі) буде проходити 12 Міжнародна виставка-ярмарок «FEBAK»

Організатором заходу є Торгово-промислова палата Республіки Малі, за підтримки Президента цієї країни. Прогнозована кількість учасників – понад 600 (у категоріях: торгівля, промисловість, сільське господарство, сфера послуг).

ЗАПРОШУЄМО НА КОНФЕРЕНЦІЮ У НІДЕРЛАНДИ

12 грудня в м. Роттердам (Нідерланди) відбудеться міжнародна конференція «Innovation in Agrofood and Logistics»

Організаторами заходу з української сторони виступають Посольство України в Королівстві Нідерланди, Торгово-промислова палата України, Українсько-нідерландська ділова рада та Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC). З боку спів організаторів заходу – нідерландська бізнес-організація Rotterdam Partners.