Розвиток підприємництва

Інформація оновлена 12.06.2018

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Актуальна інформація

Регуляторна діяльність

Фінансово-кредитна підтримка

Об'єкти інфраструктури підтримки підприємництва у Сумській області станом 01.01.2017

Громадські організації підприємців у Сумській області станом на 01.01.2017

Навчання та стажування

 

НОВА ПРОГРАМА БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ У США

У рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток» відкривається нова програма бізнес стажування

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня. Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 29 червня.

ДО ІРАНУ ЗАПРОШУЮТЬ УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ

В Ісламській Республіці Іран у м. Тегеран планується проведення виставкових заходів

Іранська сторона запрошує українські компанії до участі в наступних виставкових заходах: 25-26 червня – Перша конференція та виставка з управління активами у нафтовій та газовій сферах (1-st Conference And Exhibition On Asset Integrity Management In Oil And Gas (AIN O&G), яка відбудеться під патронажем Міністерства нафти Ірану та за підтримки іранських компаній NIOC, IOEC та IICIC.

РЕКЛАМА АЛКОГОЛЮ ПІД ЗАБОРОНОЮ

Предметом зустрічі представників Роменської міської ради та Роменської районної державної адміністрації із суб’єктами господарської діяльності міста Ромни та Роменського району стало дотримання законодавства про рекламу алкогольних виробів

«Відповідно до законодавства з 1 липня 2015 року пиво вважається алкогольним напоєм, – зазначила начальник управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олена Гребенюк. – Згідно Закону України «Про рекламу» заборонено брендування логотипами алкогольних напоїв парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках, зовнішнє брендування торгових точок».

КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

До уваги суб’єктів малого підприємництва

Роменською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.