Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЄВРОПЕЙСЬКА КОМІСІЯ ЗАВЕРШИЛА ПОЯСНЮВАЛЬНІ СЕСІЇ З УКРАЇНОЮ ТА МОЛДОВОЮ – КРАЇНАМИ-КАНДИДАТАМИ НА ВСТУП ДО ЄС.

Європейська Комісія завершила пояснювальні сесії з Україною та Молдовою – країнами-кандидатами на вступ до ЄС.

Пояснювальні сесії Єврокомісії – це перша частина процесу перевірки відповідності законодавства України та Молдови до права ЄС.

ПРОВЕДЕНО ЗАВЕРШАЛЬНІ ТРИ ПОЯСНЮВАЛЬНІ СЕСІЇ ЄВРОКОМІСІЇ ЩОДО ПЕРЕГОВОРНИХ РОЗДІЛІВ ПРАВА ЄС У МЕЖАХ ОФІЦІЙНОГО СКРИНІНГУ

Завершено пояснювальні сесії Європейської Комісії щодо переговорних розділів права ЄС у межах офіційного скринінгу.

У Києві відбувся «РазомДіємо Фест» в межах всеукраїнської комунікаційної кампанії з підтримки ЄС громадянського суспільства та незалежних ЗМІ в Україні

РазомДіємо Фест, організований Представництвом Європейського Союзу в Україні з нагоди відзначення Днів Європи, зібрав в Мистецькому Арсеналі на спільному майданчику громадських діячів, експертів, представників ОГС та медіа, посадовців, киян та гостей столиці. Це ключовий публічний захід Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України « Разом Діємо. Разом ми Європа», що стартувала 3 травня й триватиме до кінця липня 2024 року в усіх регіонах України.

Громадянин ЄС: чи має це значення?

Які переваги дає громадянство Євросоюзу?

Про це та інше можна дізнатися у матеріалах «Громадянин ЄС: чи має це значення?», розробленому командою проєкту Case4EU в Левенському католицькому університеті у співробітництві з Коледжем Європи в Брюгге за фінансування ЄС.

ПАРЛАМЕНТ УХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ЄДИНУ РОУМІНГОВУ ЗОНУ З ЄС

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо імплементації норм законодавства Європейського Союзу з питань роумінгу» (реєстр. № 10265).

Про це повідомляє Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації.

Цей Закон забезпечує приєднання України до спільної роумінгової зони Україна – ЄС та отримання українцями послуг роумінгу у країнах ЄС у режимі «Роумінг як вдома».

ГРОМАДЯНИН ЄС: ЧИ МАЄ ЦЕ ЗНАЧЕННЯ?

Які переваги дає громадянство Євросоюзу?

Про це та інше можна дізнатися у матеріалах «Громадянин ЄС: чи має це значення?», розробленому командою проєкту Case4EU в Левенському католицькому університеті у співробітництві з Коледжем Європи в Брюгге за фінансування ЄС.

РАДА ЄС СХВАЛИЛА ПРОДОВЖЕННЯ РЕЖИМУ БЕЗМИТНОЇ ТОРГІВЛІ ДЛЯ УКРАЇНИ

Рада ЄС 13 травня остаточно схвалила продовження на 12 місяців режиму безмитної торгівлі для України. Цей режим розпочав діяти у червні 2022 року і буде застосований до червня 2025 року.

Також рішення Ради ЄС передбачає два механізми захисту ринку ЄС.

УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ ІНТЕГРУВАТИСЯ ТА СТАВАТИ ЧАСТИНОЮ ЄС

Це комплексний процес, який складається з багатьох процедур та кроків

Для вашої зручності підготували словник перемовин про вступ до ЄС з основними термінами та поясненнями, який допоможе розібратися з поняттями, що стосуються нашого руху до членства в Євросоюзі.

РАДА ЄС СХВАЛИЛА ПЛАН ДЛЯ UKRAINE FACILITY

У вівторок, 14 травня, Рада ЄС ухвалила імплементаційне рішення, яким позитивно оцінила План України для Ukraine Facility, який визначає наміри уряду України щодо відновлення, реконструкції та модернізації країни, а також реформи в межах процесу вступу до ЄС протягом наступних чотирьох років

Рада ЄС відзначає, що завдяки цьому плану Україна виконала попередню умову для отримання підтримки в межах Ukraine Facility у розмірі 50 млрд євро, і що тепер можуть розпочатися регулярні виплати.

More Articles...

  1. ПОСИЛЕННЯ СПІВПРАЦІ МІЖ УКРАЇНСЬКОЮ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ОБОРОННОЮ ПРОМИСЛОВІСТЮ: У БРЮССЕЛІ ВПЕРШЕ ВІДБУВСЯ ФОРУМ ОБОРОННИХ ІНДУСТРІЙ УКРАЇНА-ЄС
  2. УКРАЇНА ПЕРЕДАЛА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ КОМІСІЇ ПЕРШИЙ ЗВІТ В МЕЖАХ ПАКЕТА РОЗШИРЕННЯ ЄС 2024 РОКУ
  3. ПРЕЗЕНТОВАНО СЛОВНИК ТЕРМІНІВ ПЕРЕМОВИН ПРО ВСТУП ДО ЄС
  4. ЄВРОПЕЙСЬКА КОМІСІЯ ПРЕДСТАВИЛА ПРОЄКТ ПЕРЕГОВОРНОЇ РАМКИ З УКРАЇНОЮ
  5. ЄВРОПАРЛАМЕНТ ПІДТРИМАВ РОЗРОБКУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЦИФРОВОГО ГАМАНЦЯ
  6. ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕЛІКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ, В ЯКИХ ТРАДИЦІЙНО ПРОЖИВАЮТЬ НАЦІОНАЛЬНІ МЕНШИНИ (СПІЛЬНОТИ) УКРАЇНИ
  7. ПАРЛАМЕНТ УХВАЛИВ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ЗАКОН ПРО КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИХ КОМПАНІЙ
  8. ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ УХВАЛИЛА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ЛОБІЮВАННЯ
  9. ЗАТВЕРДЖЕНО ПЛАН ЗАХОДІВ З ВИКОНАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЄВРОКОМІСІЇ НА ШЛЯХУ ДО ПОЧАТКУ ПЕРЕМОВИН ПРО ЧЛЕНСТВО В ЄС
  10. ЗАТВЕРДЖЕНО МЕТОДОЛОГІЮ ВИКОРИСТАННЯ МОВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН (СПІЛЬНОТ)