Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2023»

Вчителів привітали т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО та заступник голови Олена БОЙКО

Тарас Савченко подякував всім педагогам, котрі попри важкі часи, знайшли час і натхнення взяти участь у конкурсі, випробувати свої сили, поділитися здобутками та підвищити рівень професійної майстерності. До речі, 116 вчителів області подали на розгляд журі свої конкурсні роботи у 4 номінаціях: «Захист України», «Основи здоров’я», «Фізична культура», «Початкова освіта».

Він вручив нагороди переможцям, лауреатам та дипломантам конкурсу в номінації «Захист України». Цьогоріч вона для нас особливо знакова і символічна!

«З перших днів війни освітяни довели, що є не просто професіоналами своєї справи, а й справжніми патріотами і захисниками. Вони передавали важливі дані для військових, підставляли плече для вимушених переселенців, плели сітки, організовували харчування, збір допомоги тощо. Тож кожен педагогічний працівник Сумщини, без перебільшення, заслуговує на перемогу в номінації «Захист України». Освітяни Сумщини – це потужна спільнота вмотивованих, освічених та ідейних професіоналів. Дякую кожному і бажаю подальших творчих успіхів у роботі», – зазначив Тарас Савченко.