Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ ПРОЙШОВ ОСВІТЯНСЬКИЙ ФОРУМ «ОСВІТА. РІК НЕЗЛАМНОСТІ. КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ»

Учасників форуму привітав т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО

За його словами, цей потужний майданчик для обміну думками, ідеями та планами зібрав людей, які в умовах війни роблять все можливе, щоби наші діти отримали не тільки знання сьогодні, а й можливості для самореалізації у майбутньому.

96 тисяч дітей Сумщини наразі навчаються у закладах загальної середньої освіти. Це 10% від населення області. Понад 50% дитячого населення охоплені позашкільною освітою.

«Через кілька років вони будуть визначати пріоритети і керувати проєктами розвитку регіону. І якими будуть майбутні здобутки громад, області, держави, наразі, у великій мірі, залежить саме від вчителів, вихователів, тренерів, адже тільки освічені люди можуть бути вільними. Саме тому розробили обласну програму «Молода генерація Сумщини», яка передбачає всебічний розвиток молодого покоління. Дякую педагогам за їх стійкість, незламність і вірність професії!», – зазначив Тарас Савченко.

Вразила присутніх виставка дитячих робіт – вони малюють не війну, а перемогу, у яскравих кольорах!

Переконливою була і презентація освітніх новацій: технології STEM-освіти, цифрофізації процесу, безпеки.

«Наші педагоги вміють надавати якісні знання в різних умовах, бажаю, щоби якнайскоріше вони зустрічались зі своїми учнями виключно офлайн», – наголосив посадовець.