Веб-сторінки ліквідованих РДА

ТРИ ГРОМАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПАРТНЕРІВ ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

У межах кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», яку започаткували Президентка Єврокомісії УРСУЛА ФОН ДЕР ЛЯЄН та перша леді України Олена ЗЕЛЕНСЬКА, автобуси для підвезення дітей до закладів освіти отримали Коровинська, Липоводолинська та Хмелівська громади району

«Підтримка європейських партнерів у воєнний час для наших громад дуже важлива і необхідна. Нові шкільні автобуси – це не лише комфортне довезення, а ще й запорука рівного доступу дітей нашого району до якісної освіти»,– зазначив очільник району Денис ВАЩЕНКО.

У межах кампанії «Шкільні автобуси для України» Європейська Комісія закупила 100 автобусів загальною вартістю приблизно 14 мільйонів євро. Державні та приватні організації в країнах-членах ЄС надали ще 271 автобус через Механізм цивільного захисту ЄС, яким керує Європейська Комісія.

Автобуси розподілили між громадами шести областей: Київської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Львівської та Чернігівської.

Серед нових автобусів, які отримали громади району є й інклюзивні – з підйомниками для дітей, які користуються кріслами колісними – це допоможе забезпечити рівний доступ до освіти всім дітям.

Перша леді України Олена ЗЕЛЕНСЬКА під час вручення шкільних автобусів побажала громадам, які їх отримали користуватися ними задля створення найкращих умов для дітей, які стійко переносять увесь тягар воєнного часу.