Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВАЛЕНТИНА НАЗАРЕНКО: СЬОГОДНІ ДУЖЕ ВАЖЛИВО НАДАТИ МОЖЛИВОСТІ ВЕТЕРАНАМ РЕАЛІЗУВАТИ СЕБЕ

У період запровадження воєнного стану в Україні одним із найбільш актуальних завдань є комплексна підтримка в економічному та соціальному аспекті суспільного життя військовослужбовців, ветеранів війни, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих, зниклих безвісти за особливих обставин) Захисників і Захисниць України. Адаптація ветеранів війни є складною та багатоаспектною проблемою, тому потребує комплексного підходу, а також співпраці між органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськістю та власне ветеранами

Підтримка у громаді – це важлива ланка у забезпеченні соціального захисту сім’ї військовозобов’язаного, військовослужбовця на всіх етапах служби, ветерана та їхніх родин.

З метою вирішення питань щодо соціального супроводу та  соціальної підтримки, реабілітації, матеріальної підтримки ветеранів та їх родин, сімей загиблих та безвісти зниклих Захисників та Захисниць України, під головуванням першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО спільно з начальником відділу у справах ветеранів Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації Лідією ЛИСАЧЕНКО відбулась нарада за участю керівників структурних підрозділів соціального захисту громад району на яких покладено функції з реалізації ветеранської політики.

До участі в заході були запрошені також представники відділу обслуговування громадян № 3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Роменської філії Сумського обласного Центру зайнятості та Роменського бюро правової допомоги.

Під час зустрічі обговорені питання соціальної підтримки ветеранів та членів їх сімей, пенсійного та пільгового забезпечення, працевлаштування, надання правової допомоги.

«На 2024 рік всі територіальні громади затвердили програми соціального захисту Захисників і Захисниць України та членів їх сімей, загальна сума коштів, які затверджені на виконання заходів програм складає майже 21 млн. гривень. Сьогодні дуже важливо сформувати як шану, так і гарантії, надати можливості ветеранам реалізувати себе», – зазначила Валентина НАЗАРЕНКО.